To są emocje godne finału! W pierwszej połowie meczu o złoto padły aż trzy bramki

Piotr Burakowski
Pierwsza połowa finałowego meczu mundialu była niezwykle emocjonująca. W pierwszych 45 minutach padły aż trzy bramki! Był moment, kiedy to francuska drużyna dominowała na boisku, ale po tym, jak Chorwaci stracili gola, ruszyli z pełną mocą do ataku i strzelili fantastyczną bramkę! Później Francuzi jednak odrobili tę stratę i na razie prowadzą.
Pierwsza połowa finałowego meczu Francji z Chorwacją obfitowała w wiele emocji. Fot. twitter.com/FIFAWorldCup

Kolejna bramka padła w 38. minucie., to Francuzi zdobyli gola. Griezmann strzelił pewnie do siatki z rzutu karnego. Zasądzono go po tym, jak chorwacki zawodnik zagrał ręką w polu karnym. Po tym golu nastąpiła szyba, ale nieskuteczna odpowiedź Chorwatów.

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 2:1 dla Francuzów. Czekamy na więcej goli i emocji w drugiej części spotkania!