Rozegrał tak cały (wygrany) mecz z Legią. Piłkarz Rakowa Częstochowa pokazał kontuzję głowy

Bartosz Świderski
Raków Częstochowa sensacyjnie wyeliminował Legię Warszawa z Pucharu Polski. Mistrzowie Polski musieli uznać wyższość lidera pierwszej ligi w meczu, który z dogrywką trwał aż 120 minut. Po końcowym gwizdku ponad tysiąc fanów Rakowa oszalało ze szczęścia. Zwycięstwo, jak widać na sugestywnym zdjęciu, zostało jednak okupione poważną raną.
Piotr Malinowski okupił triumf nad Legią poważnym urazem głowy. Fot. Facebook / Wieczny Raków
Raków pokonał Legię 2:1, a decydującą bramkę gospodarze zdobyli w dogrywce. Jednym z bohaterów częstochowskiej ekipy był jej 35-letni wychowanek Piotr Malinowski. Strzelił pierwszą bramkę, a po starciu z jednym z kolegów z drużyny doznał urazu głowy. W internecie pojawiło się zdjęcie, na którym widać głębokie rozcięcie na czole zawodnika. Piłkarz w tym stanie wytrwał jednak do końca aż do końca meczu. Poza sukcesami w Pucharze Polski Raków Częstochowa jest na najlepszej drodze do ekstraklasy. Na jedenaście kolejek przed końcem rozgrywek pierwszej ligi prowadzi z 11-punktową przewagą nad ŁKS-em Łódź. W samym Pucharze Polski po triumfie nad Legią awansował do półfinału.