Bayern po prostu zmiażdżył Barcelonę! Niewiarygodny wynik ćwierćfinału LM

Bartosz Świderski
Bayern Monachium zdemolował FC Barcelonę podczas rozegranego w piątek meczu ćwierćfinałowego Ligii Mistrzów. Drużyna Roberta Lewandowskiego zwyciężyła z Blaugraną 8:2!
Bayern Monachium Roberta Lewandowskiego w ćwierćfinale Ligii Mistrzów pokonał FC Barcelona 8:2. Fot. instagram.com/_rl9/
Tak słabego występu Leo Messiego i spółki w kluczowej fazie Ligii Mistrzów od dawna kibice nie mieli okazji oglądać. Barça zdobyła w piątkowym meczu jedynie dwa gole. Pierwszego w 7. minucie wpisał na ich konto David Alaba, a drugiego Luis Suerez w 57. minucie.

O wiele, wiele częściej do bramki trafiali zawodnicy Bayernu Monachium. Bawarski festiwal bramek rozpoczął Thomas Müller, który pierwszego gola zdobył już w 4. minucie. W 21. minucie z trafienia cieszył się Ivan Perišić, a cześć minut później Serge Gnabry. W 31. minucie znowu bramkarza Barcelony pokonał Müller. Koledzy Roberta Lewandowskiego nie mniej okrutni dla przeciwników okazali się w drugiej połowie meczu FC Barcelona kontra Bayern Monachium. 63. minuta to celny strzał Joshuy Kimmicha, w 82. minucie na listę strzelców postanowił wpisać się Lewandowski, a "na dobicie" Philippe Coutinho strzelił gole w 85. i 89. minucie.