Romelu Lukaku dał nadzieję Czerwonym Diabłom. Ale nie dał awansu do półfinału

Romelu Lukaku w ćwierćfinale Euro 2020 zdobył swojego czwartego gola w imprezie, ale jego Belgia przegrała 1:2 z Włochami i znalazła się za burtą mistrzostw Europy. Snajper dał nadzieję Czerwonym Diabłom, ale to było zbyt mało, by awansować do czwórki.
Romelu Lukaku kończy Euro 2020 z czterema golami na koncie Fot. Imago Sport and source
Belgowie przegrywali w ćwierćfinale Euro 2020 z Belgami już 0:2, ale w 45. minucie meczu zyskali rzut karny. Sędzia wskazał na "wapno", a Romelu Lukaku mocnym strzałem w środek dał nadzieję swojej drużynie. I trafił po raz czwarty w finałach Euro 2020. Zaraz po tej akcji drużyny zeszły na przerwę, a szkoda, bo działo się na boisku aż miło.

Ale po kwadransie piłkarze już byli na murawie i znów rozgorzała prawdziwa wojna na murawie, aż ręce składały się do oklasków. Belgowie przegrali jednak pojedynek 1:2 i nie zagrają o medale. A Azzurri wciąż walczą o tytuł mistrzów Europy.