Pogromczyni Tuska Maria Sokołowska: Żydzi sami ładowali się do pieców w obozach i rozpijali Polaków

Maria Sokołowska nazywana "pogromczynią" Donalda Tuska, tłumaczyła dlaczego nie jest antysemitą i homoseksualizm to choroba.
Maria Sokołowska nazywana "pogromczynią" Donalda Tuska, tłumaczyła dlaczego nie jest antysemitą i homoseksualizm to choroba. Fot. screen ask.fm
Gwiazda Marii Sokołowskiej nie gaśnie. Po nazwaniu premiera "zdrajcą Polski" na światło dzienne wychodzą kontrowersyjne opinie nastolatki z Gorzowa Wielkopolskiego. Na swoim profilu w serwisie ask.fm przekonywała, że choć nie jest antysemitą to "Żydzi rozpijali Polaków", "zapracowali sobie porządnie na taką opinię" oraz "sami siebie ładowali do pieców w obozach koncentracyjnych".

Nastolatka z Gorzowa za sprawą jednej wypowiedzi stała się w centrum medialnego zainteresowania. Dziennikarze zgłębiający sprawę dziewczyny, która rzuciła rękawicę samemu premierowi, dotarli do jej profilu w serwisie ask.fm. Jego idea jest prosta: pada anonimowe pytanie, na które właściciel konta na stronie może dowolnie odpowiadać.

Na profilu Marii Sokołowskiej pojawia się mnóstwo banalnych kwestii związanych z życiem nastolatków, ale wśród nich dziewczyna opowiada także o swojej wierze, Bogu, teorii ewolucji, polityki czy historii. Zapytana o wejście Polski do Unii Europejskiej tłumaczy, dlaczego "była to zła decyzja". – Zaczyna się "kolejny rozbiór" Polski przez Zachód, tym razem również z Francją i innymi państwami – przekonuje. I dodaje, że Polska "musiała wpłacić ogromną ilość pieniędzy do UE". Nastolatka stwierdza, że unijna akcesja zahamowała polityczno-gospodarczy rozwój kraju.Dziewczyna przekonuje też, że jesteśmy świadkami kolejnego "paktu Ribbentrop-Mołotow, gdzie zbudowano gazociąg omijający Polskę, w celu wymuszania na nas pewnych decyzji, strasząc odcięciem gazu".

Sokołowska bezkompromisowo wypowiada się też na temat tego co sądzi o Żydach. – Żydów nie wolno ,,wytępić'', przecież to ludzie, jak wszyscy inni – wyjaśnia. Choć za chwilę zaznacza, że "niechęć do nich jest naturalna i nie ma w tym nic złego".– Prawdą przecież jest, że Żydzi zapracowali sobie porządnie na taką opinię. Rozpijali Polaków podczas zaborów, zdradzili Polskę (...) nie chcieli się nigdy asymilować ze społeczeństwem, sami siebie ładowali do pieców w obozach koncentracyjnych, ale trzeba im wybaczyć, jak na chrześcijan przystało – stwierdza.


W innym miejscu opowiada o swoim stosunku do osób o odmiennej orientacji seksualnej. – Traktuję wszystkich ludzi tak samo, ale mogę przecież nie lubić homoseksualistów, nikt mi tego nie zabroni. Mówiąc „normalny” miałam na myśli zdrowie psychiczne, bo przecież wiadomo, że homoseksualizm to choroba – wyjaśnia Sokołowska.Na swoim profilu dziewczyna udzieliła już prawie 2 tys. odpowiedzi na zadane pytania.

Trwa ładowanie komentarzy...