To była jedna z najbardziej brutalnych scen w "Grze o tron". Teraz to zdjęcie robi furorę [uwaga spoiler]

Walka Oberyna Martela i "Góry" Clegane'a to jeden z najlepszych momentów w "Grze o tron".
Walka Oberyna Martela i "Góry" Clegane'a to jeden z najlepszych momentów w "Grze o tron". Twitter
To był jeden z najbardziej oczekiwanych odcinków "Gry o tron". I słusznie. Fani na całym świecie są w szoku po tym, co twórcy serialu (i naturalnie sam pisarz) zgotowali im w najnowszym epizodzie. Teraz furorę robi to zdjęcie. Nie ma się co dziwić. Dlaczego? Kto oglądał ten wie, kto nie – niech uważa, w środku znajdują się spoilery.


Uwaga, artykuł zawiera spoilery "Gry o tron"

Sama walka pomiędzy Oberynem Martellem a "Górą" Clegane'm zaskoczeniem nie była. W końcu zapowiadało się na nią od kilku odcinków. Tutaj oczywistości się jednak już kończą. Jej przebieg, a dokładnie finał – zszokował fanów na całym świecie.

Jeśli ktoś sądzi, że twórca sagi George R.R. Martin ma litość dla swoich bohaterów (i fanów) lepiej niech porzuci nadzieje. Gdy już wszyscy myśleli, że pojedynek z łatwością wygra dwa razy mniejszy Oberyn Martell, wszystko diametralnie się zmienia. Nie chodzi jednak o samo zaskoczenie i zwycięstwo "Góry", a sposób w jaki to zrobił... Kto oglądał ten wie, kto nie oglądał – niech uważa na spoilery.

To już nie pierwszy raz, gdy twórcy zaskakują brutalnością. Tym razem przeszli jednak sami siebie.

Tak przebiegała walka


Już po premierze odcinka po sieci zaczęło rozchodzić się zdjęcie aktorów, grających obie postacie. Zabawne, zwłaszcza biorąc pod uwag przebieg walki.To już nie pierwszy raz, gdy zdjęcie aktora z "Gry o tron" viralowo obiega internet. Tak było już w przypadku aktora grającego Robba Starka. Tuż po premierze odcinka, w którym zginął to zdjęcie z metra było wyjątkowo sugestywne.


Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...