Kontrowersyjna Miriam Shaded startuje w wyborach. Będzie „trójką” na liście pratii KORWiN

Miriam Shaded, szefowa fundacji Estera oficjalnie startuje w wyborach. Jest „trójką” na listach pratii KORWiN
Miriam Shaded, szefowa fundacji Estera oficjalnie startuje w wyborach. Jest „trójką” na listach pratii KORWiN Przemysław Wipler/ FB
Od kilku tygodni w sieci spekulowano na temat startu w wyborach szefowej fundacji Estera, Miriam Shaded. Dziś pojawiła się oficjalna informacja potwierdzająca te spekulacje. Jak zdradził na Facebooku Przemysław Wipler, działaczka odpowiedzialna za sprowadzenie syryjskich chrześcijan do Polski znajdzie się na wysokim miejscu listy partii KORWiN.

"Pani Miriam Shaded kandyduje z trzeciego miejsca warszawskiej listy Partia KORWiN, zaraz po takich kandydatach jak Janusz Korwin-Mikke i Tomasz Sommer" – napisał Przemysław Wipler na swoim profilu na Facebooku.

Widzę, że wiadomość hula już po Internecie, to napiszę oficjalnie: Pani Miriam Shaded kandyduje z trzeciego miejsca...

Posted by Przemysław Wipler on 14 września 2015
Na dowód, Przemysław Wipler dodał także zdjęcie z szefową Estery, które podpisał: „Miriam Shaded pomagająca chrześcijanom w Syrii to bardzo ważny głos w debacie o imigrantach. W wielu sprawach będziemy pracować razem, co bardzo mnie cieszy.”

Przypomnijmy, że Miriam Shaded stała się ostatnio bohaterką internetu, po tym jak wyszło na jaw, że manipuluje danymi dotyczącymi poparcia mieszkańców Bliskiego Wschodu wobec Państwa Islamskiego. Pisał o tym niedawno w naTemat Michał Gąsior.

Napisz do autora: jakub.rusak@natemat.pl

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...