Granica śmieszności została przekroczona. Nazwisko Macierewicza umieszczono na tablicy pamiątkowej na... żłobku

Granica śmieszności została przekroczona. Nazwisko Macierewicza umieszczono na tablicy pamiątkowej na... żłobku.
Granica śmieszności została przekroczona. Nazwisko Macierewicza umieszczono na tablicy pamiątkowej na... żłobku. Fot. Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta
Skoro w szkołach są klasy o profilu wojskowym, to dlaczego nie może być wojskowych grup w żłobku – tak internauci komentują to, co stało się w powiecie człuchowskim. W miejscowości Czarne na budynku gminnego żłobka zawieszono pamiątkową tablicę, na której umieszczono nazwisko Antoniego Macierewicza.


"Żłobek Gminny w Czarnem powstał w ramach realizacji resortowego programu „Maluch” przy wsparciu ministra obrony narodowej, Antoniego Macierewicza, Agencji Mienia Wojskowego oraz burmistrza Czarnego Piotra Zabrockiego" – czytamy na tablicy, jaka zawisła na uroczyście otwartym budynku żłobka. O sprawie pisze portal czluchow.naszemiasto.pl.

Żłobek powstał przy wsparciu ministra obrony narodowej, Antoniego Macierewicza

Opublikowany przez Człuchów NaszeMiasto.pl na 1 luty 2017
Lokalne władze tłumaczą, że żłobek w dawnym kasynie wojskowym by nie powstał, gdyby nie wsparcie Agencji Mienia Wojskowego oraz środki z rządowego programu "Maluch" (jeszcze nie "Maluch Plus"). To dlatego o ministrze Macierewiczu napisano na pamiątkowej tablicy.

"Są klasy o profilu wojskowym, to czemu nie ma być i żłobka? Śpioszki w kolorze khaki, czy pampersy w maskującym ubarwieniu to nie jedyne atrakcje" – skomentował jeden z internautów. Inny dopytywał: "apel smoleński był?".

 źródło: czluchow.naszemiasto.pl
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...