Prawdziwe problemy Sklepowicza dopiero się zaczynają. Za wulgarną tyradę chce go pozwać żona Władysława Frasyniuka

Magdalena Dobrzańska-Frasyniuk chce wpędzić Romana Sklepowicza w kłopoty z prawem. Ekspert TVP ma zostać przez nią pozwany za wulgarne słowa o protestujących Polkach.
Magdalena Dobrzańska-Frasyniuk chce wpędzić Romana Sklepowicza w kłopoty z prawem. Ekspert TVP ma zostać przez nią pozwany za wulgarne słowa o protestujących Polkach. Fot. Mieczysław Michalak / Agencja Gazeta
Powszechna medialna krytyka możne nie być jedyną karą, która spotka Romana Sklepowicza za skandaliczne komentarze pod adresem Polek, które protestowały w obronie swoich praw. Większych problemów ekspertowi TVP zamierza właśnie narobić Magdalena Dobrzańska-Frasyniuk. Małżonka Władysława Frasyniuka zapowiedziała złożenie pozwu przeciwko Sklepowiczowi. Jako uczestniczka kobiecych protestów poczuła się bowiem zniesławiona jego wulgarną tyradą.

Magdalena Dobrzańska-Frasyniuk ma domagać się ukarania Romana Sklepowicza ograniczeniem wolności, nakazem opublikowania przeprosin, a także zobowiązaniem go do wpłaty 10 tys. zł na konto fundacji Centrum Praw Kobiet. – Protestuję przeciwko wulgarnemu chamstwu – tak żona Władysława Frasyniuka w rozmowie z portalem WP.pl tłumaczyła swoją motywację do pozwania Sklepowicza. – Wypowiedzi pana Sklepowicza to element debaty publicznej, który obserwujemy od dwóch lat. To jest debata publiczna, którą wprowadziło Praw i Sprawiedliwość. Pan Sklepowicz, który wcześniej był folklorem politycznym, w tej chwili jest reprezentantem mainstreamu – podkreśliła.

Przypomnijmy, iż o bulwersującym zachowaniu tego człowieka pierwszy raz informowaliśmy w naTemat przed tygodniem. – Ładne laski idą na dyskotekę, a brzydkie, których nikt nie chce bzykać, to idą na demonstracje – między innymi takimi słowami Roman Sklepowicz komentował wówczas tzw. Czarny Wtorek. Gdy spłynęła na niego powszechna krytyka, ekspert TVP opublikował na Facebooku przeprosiny i tłumaczył, iż obraził tysiące Polek, bo "miał głupi dzień". Później Skelpowicz ten post usunął.

Kim jest ten człowiek i jak zapewnił sobie status ważnego komentatora w TVP szczegółowo opisywał w naTemat Piotr Rodzik. Przypominając między innymi o przeszłości Romana Sklepowicza w PRL-owskich służbach i jego kontrowersyjnych problemach biznesowych.


źródło: WP.pl
Trwa ładowanie komentarzy...