"Ja mam przez jednego gentlemana 6 spraw w sądzie". Doda oferuje pomoc nękanym kobietom i próbuje zrobić sobie dobry PR

Doda po aresztowaniu i postawieniu zarzutów chce pomagać nękanym kobietom.
Doda po aresztowaniu i postawieniu zarzutów chce pomagać nękanym kobietom. Fot. facebook.com/officialdoda
Po zeszłotygodniowym aresztowaniu i postawieniu zarzutów, za które Dorocie R. grozi 5 lat więzienia, wokalistka postanowiła przekuć swoje problemy na PR-owy majstersztyk i pomagać nękanym kobietom. Swoją ofertę pomocy złożyła na Facebooku.

We wpisie na swoim fanpage'u na Facebooku Doda podziękowała za wiadomości, telefony i głosy wsparcia od fanów, które otrzymała po zeszłotygodniowym aresztowaniu. "Domniemam, że to właśnie przez nagłośnienie przez media moich problemów prywatnych, dostałam też mnóstwo wiadomości z prośbą o pomoc od kobiet, będących w podobnej sytuacji – nękania przez mężczyzn rękami prawa" – napisała wokalistka. "Przeczytałam kilka maili od instytucji zajmujących się ochroną praw kobiet w Polsce z prośbą, bym dodała kobietom otuchy i siły. W końcu przechodzimy przez to samo... Ja mam przez jednego gentlemana sześć spraw w sądzie" – zauważyła Doda i zaoferowała pomoc w podobnych sprawach.
Doda zapewniła, że chciałaby wesprzeć kobiety będące w podobnej sytuacji. "Z tego miejsca zapraszam fundacje do kontaktu z moim managerem. +48 533 312 120. Dziewczyny! Nie dajcie się" – kończy swój wpis Doda i natychmiast wywołuje oskarżenia o próbę odwrócenia uwagi do zarzutów, które na niej ciążą, oraz o poprawianie swojego wizerunku na problemach innych kobiet.
Przypomnijmy, Dorota R. została zatrzymana przez policję w środę. Prokuratura zarzuca jej wymuszanie i szantaż byłego partnera Emila H. Grozi jej za to 5 lat pozbawienia wolności.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...