"Z tego co widzę to robisz z siebie pajaca". Już wiadomo, po co Robert Lewandowski przefarbował włosy

Nie wszystkim spodobał się nowy film promocyjny w udziałem Roberta Lewandowskiego. Ale wiadomo chociaż, po co była zmiana koloru włosów.
Nie wszystkim spodobał się nowy film promocyjny w udziałem Roberta Lewandowskiego. Ale wiadomo chociaż, po co była zmiana koloru włosów. Fot. facebook.com/ rl9official
Na facebookowym profilu polskiej gwiazdy Bundesligi i innych europejskich stadionów pojawił się nowy film reklamujący nowy telefon marki, z którą Robert Lewandowski współpracuje. Piłkarz pokazuje, jak zrobić idealne selfie. Jednak entuzjazmu Lewandowskiego nie podzielają jego fani.

W filmie promocyjnym najnowszego telefonu Huawei, polska gwiazda futbolu pokazuje, jak dobrze wyjść na popularnym selfie. Według niego trzeba spełnić kilka warunków. Gwarancją idealnego zdjęcia robionego "z ręki" jest oczywiście posiadanie promowanego przez piłkarza telefonu. Do tego należy także "pokazać coś spektakularnego". Trzeba też przyjąć odpowiednią pozycję na kanapie, uśmiechnąć się w prawidłowy sposób i trzymać telefon w prawej ręce pod odpowiednim kątem. W przypadku Roberta Lewandowskiego to "coś spektakularnego" to siwe włosy, które swoją premierę miały w listopadzie i które wywołały niemałe poruszenie w serwisach plotkarskich i mediach społecznościowych.
Jak zawsze, wpis Lewandowskiego zebrał setki komentarzy, ale tym razem, w większości nie są one pozytywne.
Jednak nie jest tak tragicznie, bo i podziękowania za dystans i humor także się znajdą.
Czy jest to udana reklama telefonu i samego Roberta Lewandowskiego? To dopiero się okaże. Jedno wiadomo: jest o niej głośno. No i nareszcie stało się jadne, po co były te zabiegi fryzjerskie. Jedna zagadka rozwiązana.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...