Ciekawe, czy na studiach też mieli takie powodzenie. Internauci odkopali stare zdjęcia członków Taconafide

Nie uwierzycie jak w przeszłości wyglądali Taco Hemingway i Quebonafide.
Nie uwierzycie jak w przeszłości wyglądali Taco Hemingway i Quebonafide. Fot. Materiały promocyjne Taconafide
Na fanpage'u "Beka z rapsów" zdjęcia Taco Hemingwaya i Quebonafide opatrzono podpisem "Nie ma brzydkich ludzi, są tylko biedni". Internet po prostu oszalał na punkcie studenckich fotografii Taco Hemingwaya i Quebonafide.

Każdy ma takie zdjęcia, których nie chce nikomu pokazywać. Ba! Nawet samemu nie chce ich oglądać. Internetowe bagno działa jednak zgodnie z zasadą, że jeśli coś w nie wpadnie, jest bardzo mała szansa, iż kiedykolwiek się z niego wygrzebie. Można to bezpośrednio odnieść do ostatnio najbardziej grzejących zdjęć internetu - odgrzebanych fotografii Quebonafide i Taco Hemingwaya, gdy ci byli jeszcze studentami Uniwersytetu Warszawskiego.
Internauci nabijają się, że Quebo wygląda jak młody Maciej Orłoś. Wyobrazilibyście sobie, że krągłość na tej buzi spadnie, a w zamian pokryją ją tatuaże? Ciekawe, czy Quebonafide w tamtej wersji miał wystarczająco mocny podryw, by wyrwać Natalię Schroeder. W numerze "Manekin", Quebo rapował o tym, że studiował socjologię i filozofię, które zgodnie z tekstem piosenki "nic mu nie dały".

Taco Hemingway jest porównywany do młodego Drake'a. Spoko. Z której strony? Filip Szcześniak, jak naprawdę nazywa się raper, studiował kulturoznawstwo na Uniwersytecie Warszawskim.

13 kwietnia ukaże się pierwsza płyta duetu Taconafide - "SOMA 0,5mg.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...