To już pewne. Zmiany w mediach odłożono na półkę, PiS w tym Sejmie do nich nie wróci

Według Krzysztofa Czabańskiego zmian w mediach nie będzie przed wyborami samorządowymi.
Według Krzysztofa Czabańskiego zmian w mediach nie będzie przed wyborami samorządowymi. Fot. Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta
Przewodniczący Rady Mediów Narodowych Krzysztof Czabański potwierdził to, o czym mówiło się od jakiegoś czasu. W tej kadencji Sejmu nie dojdzie do dekoncentracji mediów. Czabański mówił o tym w czwartek w telewizji internetowej w Polsce.pl.

– Dekoncentracji w tej kadencji nie będzie – powiedział wprost Czabański. Tym samym przerwał dyskusję, która od jakiegoś czasu raz po raz powracała. Powód? Bardzo prozaiczny – jak poinformowano w siostrzanym serwisie wPolityce.pl, Prawo i Sprawiedliwość w obliczu zbliżających się coraz bardziej wyborów parlamentarnych nie chce otwierać kolejnego frontu, który mógłby się odbić na notowaniach partii.

Przypomnijmy, że pojawiły się wcześniej informacje, zgodnie z którymi temat dekoncentracji mediów miałby wrócić w formie "zemsty" za ujawnienie romansu posła Stanisława Pięty. Miał tak zdecydować sam Jarosław Kaczyński.

Później rzeczniczka partii Beata Mazurek zaprzeczała tym informacjom. Twierdziła wręcz, że to "fake news".

źródło: wpolsce.pl
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...
[b]Zapytali Szczerskiego, dlaczego Duda stał. [/b] "Zdjęcie miało pokazywać dynamikę"

Zapytali Szczerskiego, dlaczego Duda stał. "Zdjęcie miało pokazywać dynamikę"

Roman GiertychRoman Giertych

Oj, ciężko doradzić coś dobrego. Oj, ciężko. Ale trudno coś wymyślimy. A gdyby tak powiedzieć, że z Trumpem bawiliście się, kto pierwszy podpisze? Pan mu powiedział, że jest Pan mistrzem szybkiego podpisu, a on nie chciał dać wiary.