Ed Sheeran gra w weekend w Warszawie. Jego lista żądań przed koncertem rozkłada na łopatki

Ed Sheeran zagra nie jeden, a dwa koncerty w Warszawie. Na stadionie PGE Narodowy
Ed Sheeran zagra nie jeden, a dwa koncerty w Warszawie. Na stadionie PGE Narodowy Screen z YouTube
Taki artysta jak Ed Sheeran to skarb dla każdego organizatora imprez. Rudowłosy muzyk zagra dwa koncerty na Stadionie Narodowym w Warszawie i oba się wyprzedały. A na dodatek wymagania artysty są wyjątkowo... tanie i łatwe do zrealizowania.

Kiedy słyszymy legendy o butli tlenowej dla Guns'n'Roses, dwudziestu białych kociętach dla Mariah Carey czy manekinie z bujnymi włosami dla Lady Gagi, myślimy sobie, że gwiazdy muzyki nie dość, że są rozrzutne, to wystawiają cierpliwość i możliwości organizatorów na najwyższą próbę.
Tymczasem sympatyczny Anglik, który jest jednym z najpopularniejszych współczesnych muzyków, jest niezwykle skromny nie tylko na scenie, ale i na backstage'u. W jego riderze, czyli liście wymagań, jest dosłownie kilka rzeczy, które możemy kupić w zwykłym markecie za mniej więcej 200 złotych.

Ed Sheeran potrzebuje takich rzeczy: butelki Robinsons Squash, sześciopaka Coca-Coli, sześciopaka dietetycznej coli, sześciopaka Fanty Orange, sześciopaka Sprite'a i słoika miodu Manuka. Portal NME wyliczył, że wszystko kosztuje 57,31 £, a najdroższy jest miód (13,99 £). Trzeba przyznać, że to niewiele, zwłaszcza, że jego koncerty zwracają się z nawiązką.
Ed Sheeran zagrał w Polsce pierwszy raz w 2015 roku. W 2018 wystąpi na scenie PGE Narodowego 11 i 12 sierpnia w ramach trasy Divide Tour. Pierwsi fani koczują przy stadionie od bladego świtu.
Bilety na oba warszawskie koncerty wyprzedały się w mgnieniu oka. Wejściówki z drugiej ręki osiągają w tym momencie ceny z kosmosu.
Ed Sheeran zagra swoje największe hity. Poniżej znajdziecie listę piosenek, które zagra na koncercie w Warszawie:

Setlista Eda Sheerana:
Castle on the Hill
Eraser
The A Team
Don't / New Man
Dive
Bloodstream
Happier
Tenerife Sea
Galway Girl
Feeling Good / I See Fire
Thinking Out Loud
One / Photograph
Perfect
Nancy Mulligan
Sing

Bisy:
Shape of You
You Need Me, I Don't Need You

Na liście nie ma hitu "Give Me Love". Jednak kto wie, czy zaśpiewa i tej piosenki, jeśli polska publiczność będzie się świetnie bawić i skandować za jeszcze jedynym bisem.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...