Patocelebrytki starły się w emocjonującej walce w klatce. Takiego wyniku nikt się nie spodziewał

Marta Linkiewicz walczyła z Moniką Godlewską w pierwszej walce kobiet w historii Fame MMA
Marta Linkiewicz walczyła z Moniką Godlewską w pierwszej walce kobiet w historii Fame MMA Screen z Famemma.tv
Od kilku dni tą walką żyło wielu Polaków. W oktagonie na gali Fame MMA 3 stanęły przeciwko sobie dwie kontrowersyjne zawodniczki: patoinfluencerka Marta "Linkimaster" Linkiewicz oraz Monika "Esmeralda" Golewska - połowa niesławnego duetu śpiewających sióstr.Starcie patocelebrytek nie było główną walką wieczoru, ale wszyscy na nie tak naprawdę czekali. Wielkie emocje budziły już same konferencje zapowiadające 3. galę Fame MMA - wydarzenie typu freak fight.

Wynik walki kobiet w klatce rozstawionej w wypełnionej po brzegi łódzkiej Atlas Arenie był trudny do przewidzenia. Obie panie były mocno zdeterminowane i debiutowały. Linkimaster miała lepsze warunki fizyczne, ale Esmeralda już wcześniej trenowała i była bardziej zwinna.


Walkę wygrała ostatecznie (i bardzo szybko) Marta Linkiewicz. Co zaważyło na jej zwycięstwie? Esmeralda otrzymała grad ciosów od swojej przeciwniczki i padła na matę, gdzie znów była okładana przez Martę. Walka skończyła się w pierwszej rundzie - przez techniczny nokaut.Pomimo tego, że na wcześniejszych konferencjach dziewczyny były dla siebie wrogo nastawione, to w rozmowach po walce były dla siebie zaskakująco miłe. Linkimaster cieszyła się, że już po wszystkim. Na koniec rzuciła: "Chcę afterparty. Chcę wódę i koks!"

Wyniki pozostałych walk:

Szymon "Isamu" Kasprzyk
pokonał Daniela "Deejaypallaside" Pawlaka - decyzja sędziów (jednogłośna)
Dawid Malczyński pokonał Amadeusza "Ferrari" Roślika - decyzja sędziów (jednogłośna). Malczyński zdobył pas wagi półśredniej Fame MMA.


Szymon "Taxi złotówa" Wrzesień pokonał Piotra "Bonusa BGC" Witczaka - TKO (niezdolność do walki)Patryk "Ryba" Karaś pokonał Filipa "Filipka" Marcinka - decyzja sędziów (jednogłośna)
Adrian Polański "Polak" pokonał Kasjusza "Don Kasjo" Życińskiego - decyzja sędziów (niejednogłośna)Krystian "Krycha" Wilczak pokonał Bartłomieja "Ruby" Brzezińskiego - TKO (cios z kolana)
Marcin "Mnich terminator" Wójcik pokonał Krzysztofa "BodyChrista" Ciesielskiego - TKO (niezdolność do walki)
Maksymilian "Wiewiór" Wiewiórka pokonał Kamila "Hassi" Hassa - decyzja sędziów (jednogłośna)

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0Od dziś zupełnie nowe naTemat.pl 4.0. To największa zmiana w historii serwisu
0 0Grupa naTemat nigdy nie była tak popularna jak teraz. Dziękujemy!
0 0Ostatni przystanek twojego pupila: witamy w krematorium dla zwierząt
0 0Syndrom końca wakacji daje wam w kość? Oto 5 taktyk na przetrwanie
0 0Hejterzy śmieją się z jego roli w filmie Tarantino. Jednak to Rafał Zawierucha "wygrał życie"