Polacy osaczyli plan zdjęciowy Netflixa. Trwa wysyp materiałów z "Wiedźmina" z zamku w Ogrodzieńcu

Fani "Wiedźmina" zachowują się niczym paparazzi i obfotografowali plan zdjęciowy "Wiedźmina"
Fani "Wiedźmina" zachowują się niczym paparazzi i obfotografowali plan zdjęciowy "Wiedźmina" Screen z Reddit / gravemaster7 | Grzegorz Brzeczyszczykiewicz / Vimeo
"Wiedźmińska" ekipa Netflixa zaczęła kręcić w tym tygodniu zdjęcia w Polsce. Prawdopodobnie najwięcej przecieków z planu serialu pochodzić będzie właśnie z naszego kraju. Zamek w Ogrodzieńcu jest dosłownie oblężony przez fanów sagi Andrzeja Sapkowskiego.


Zdjęcia do "Wiedźmina" ruszyły 31 października zeszłego roku. Dotychczas serial powstawał m. in. na Węgrzech oraz Wyspach Kanaryjskich. Do sieci trafiały pojedyncze fotki z planu, ale to nic w porównaniu z tym co się dzieje teraz.

Po plotce mówiącej o tym, że zamek w Ogrodzieńcu "zagra" w serialu, na Śląsk ruszyli fani z aparatami, kamerami i... dronami. Serwis Reddit jest już pełen materiałów z polskiego etapu zdjęć.Fotografie są robione z daleka, bo osoby postronne nie mają wstępu na plan. "Byłem, przegonili od strony skałek, ale jak się ustawić koło toru saneczkowego to nikt się nie czepiał, dało się uchwycić jakąś scenę z Triss i chyba drugą czarodziejką przed wejściem do zamku, video za niedługo" – czytamy z kolei na forum CD Projekt.

Fani już spekulują i odgadują po rozmazanych zdjęciach, kto będzie kim w ekranizacji serii książek. Na poniższym zdjęciu widzimy aktorki, które niemal na pewno będą odtwarzały role Triss Merigold i Tissaii de Vries.Jest też mnóstwo zdjęć z "przyczajki" np. kiedy aktorzy wyszli poza teren zamku na zakupy. Oprócz tego musi tam krążyć sporo dronów - wnioskujemy to ze sporej liczby linków do filmików.Internauci zastanawiają się, czy na zamkowym planie pojawił się już jedyny polski aktor w serialu - Maciej Musiał. Ma wcielać się w rolę Sir Lazlo.
Selfie z zamkiem w tle opublikowała też sama showrunnerka "Wiedźmina" Lauren S. Hissrich. Drugim źródłem zdjęć jest serwis Wykop. Użykownik Bimbo również opublikował fotografie w całkiem niezłej jakości. Artyści z pewnością nie zaznają chwili spokoju, ale zdjęcia są z pewnością na finiszu. Wszak 8-odcinkowy sezon ma mieć premierę jeszcze w tym roku.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
Renault 0 0Łatwiejsza jazda. W tym modelu kierowca poczuje, co to znaczy prawdziwe wsparcie
INNPoland 0 0Wielka awaria w popularnym banku. Niektórym klientom wyzerowało konta
Żółty Tydzień 0 0Jeden organ, 500 funkcji. Taka jest wątroba. Jakie choroby mogą ją zniszczyć?
0 0Chorujesz na jaskrę i uwielbiasz jogę? To połączenie może nie być dobre dla oczu
WYWIAD 0 0"Zachowanie Klarenbacha było chamskie". Posłanka Wiosny wyjaśnia, dlaczego uparcie chodzi do TVP
O TYM SIĘ MÓWI 0 0Nie chcemy nudy, chcemy DRAMY. Ten odcinek "Rolnik szuka żony" zaspokoił odwieczną ludzką potrzebę
RECENZJA 0 0Bez coming outu Elsy, ale wciąż "ma tę moc". O "Krainie lodu 2" znów będzie głośno