Mowa nienawiści w "Big Brotherze"? Rasistowskie hasła wystraszyły uczestniczkę, a widzowie są wściekli

Justyna jest przerażona zachowaniem niektórych uczestników. Chciała zrezygnować z programu
Justyna jest przerażona zachowaniem niektórych uczestników. Chciała zrezygnować z programu Fot. Instagram.com/bigbrother.tvn7/
Sytuacja w "Big Brotherze" stała się mocno toksyczna, a jedna z uczestniczek była tak zastraszona, że chciała zrezygnować z programu. Winowajcy, którzy wygłaszali homofobiczne i rasistowskie hasła oraz groźby, wciąż są w programie. Widzowie są oburzeni całą sytuacją.


Nowa edycja różni się od pierwszych przede wszystkim atmosferą w domu Wielkiego Brata. Do programu nie trafili zwykli ludzie z ulicy, tylko w większości celebryci, i do tego są do siebie wrogo nastawieni, wulgarni i co chwilę urządzają "dramy". Niektórzy widzowie porównują nowego "Big Brothera" do "Warsaw Shore", a nawet... patostreamów.


"White power" i homofobia
W ostatnim czasie doszło do kilku kontrowersyjnych zachowań, które przeszły praktycznie bez echa w telewizji. Jednak nie w internecie. Profil "Big Brothera" na Instagramie jest zasypywany negatywnymi komentarzami dotyczącymi poziomu kultury osobistej uczestników.

– Nie, nie jestem homofobem! Wywodzę się z homofobicznych klimatów, z racji tego że Śląsk jest takim miejscem, gdzie mówi się to co się myśli. A jak się źle myśli, to się źle mówi. I Śląsk tak bardzo nie wybacza, jak na przykład Warszawa, która jest dużo bardziej otwarta – przekonywał po wyjściu z programu.
Trwa ładowanie komentarzy...

TYLKO W NATEMAT

ELIZA MICHALIK 0 0Przestańcie mówić o “farmie trolli”. Oto, czym naprawdę jest afera w resorcie Ziobry
NOWE INFORMACJE 0 0Tak małżeństwo Szmydt wspólnie mogło niszczyć sędziów na Twitterze
0 0"Lodowiec cofnął się o 2 kilometry". Polak na własne oczy widział, co w Arktyce zrobiła zmiana klimatu
0 0Widać dym z kosmosu. Tak płoną lasy w Amazonii i na Syberii. To NIE JEST lokalny problem
0 0Jak ministerstwo mogło płacić za usługi trolli? Detektyw ujawnia możliwe scenariusze
NOWE INFORMACJE 0 0Afera hejterska zbiera żniwo. Sędzia Cichocki sam złożył rezygnację