Wyciekła data premiery "Wiedźmina". Kiedy serial trafi na Netflixa?

W rolę wiedźmina wcieli się brytyjski aktor Henry Cavill.
W rolę wiedźmina wcieli się brytyjski aktor Henry Cavill. Fot. Netflix
Już wcześniej zapowiadano, że serial o przygodach białowłosego Geralta z Rivii ma trafić na platformę w czwartym kwartale tego roku. Z doniesień zagranicznego portalu Recapped, któremu jak dotąd skutecznie udało się zdradzić kilka istotnych informacji na temat "Wiedźmina", wynika, że produkcja będzie miała swoją premierę 20 grudnia.


"Zaznaczcie w kalendarzach – pierwszy sezon "Wiedźmina" będzie można oglądać już od piątku 20 grudnia" – napisano na stronie Recapped. Portal podał również, że według ostatnich plotek zdjęcia do drugiego sezon serialu mają ruszyć już w grudniu lub w styczniu.

Choć portal słynie z publikowania nieodpowiednich treści i zdaje się nie być najwiarygodniejszym źródłem, to jednak już wcześniej pojawiły się na nim przecieki, które zostały następnie potwierdzone przez platformę Netflix. Zanim podano oficjalne informacje o obsadzie serialu, Recapped poinformowało m.in. o tym, że w rolę zabójcy potworów wcieli się Henry Cavill, zaś jego ukochaną Yennefer zagra młodziutka aktorka Anya Chalotra.

Na chwilę obecną nie zdradzono jeszcze szczegółów na temat fabuły "Wiedźmina". Spekuluje się, że serial ma najprawdopodobniej przedstawiać historie ukazane w zbiorze opowiadań Andrzeja Sapkowskiego "Ostatnie życzenie".

W obsadzie serialu, oprócz Cavilla i Chalotry, zobaczymy jeszcze Freyę Allan (jako Ciri) oraz Annę Shaffer (jako czarodziejkę Triss Merigold). Angaż w netflixowej produkcji dostał także polski aktor Maciej Musiał.

źródło: Comicbook
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...