Vega pokazał pikantny fragment "Polityki". Są w nim sceny erotyczne

Patryk Vega ujawnił kolejny fragment filmu "Polityka"
Patryk Vega ujawnił kolejny fragment filmu "Polityka" Screen z Facebook.com/PatrykVegaOfficial
Patryk Vega potrafi podgrzać atmosferę przed swoim filmem . I nie zna litości. Odsłonił rąbka tajemnicy o zapowiadanym wątku gejowskim w "Polityce". Będzie dotyczył postaci, które kojarzymy z byłym szefem MON i jego bliskim współpracownikiem.


– Masz pięknie wyrzeźbioną łydkę – mówi Janusz Chabior (grający postać inspirowaną Antonim Macierwiczem). Mówi to gładząc nogę Antoniego Królikowskiego, aktora wcielającego się w byłego rzecznika MON - Bartłomieja M. Po chwili następuje scena tańca, po czym ex-minister rzuca się na młodziana z pocałunkiem... i następuje cięcie. A z obrazu na ścianie posępnym wzrokiem spogląda Józef Piłsudski...

Możemy się domyślać, że będziemy też świadkami sceny łóżkowej z oboma panami w rolach głównych - tak wynika ze zdjęć opublikowanych w "Fakcie".

– Przez 18 miesięcy prowadziłem dokumentację, rozmawiałem z wieloma politykami. Oni opowiedzieli mi o kulisach tej relacji. Dlatego pokażę w filmie fascynację między ministrem a jego podwładnym – powiedział Vega w rozmowie z "Faktem". – W moim filmie nie przez przypadek postać ministra ma fetysz na punkcie męskich łydek i kostek. Po prostu je uwielbia! – zdradził reżyser.Jeśli tak dalej pójdzie, Vega pokaże wszystkie kluczowe momenty filmu. Na swoich profilach społecznościowych wrzucił już w fragmenty wideo z m.in. Mateuszem Morawieckim czy Krystyną Pawłowicz. Jednak to nie przeszkodzi tabunom ludzi w pójściu do kina, bo zainteresowanie "Polityką" jest gigantyczne. Premiera filmu 6 września - tuż przed jesiennymi wyborami parlamentarnymi. Przypadek?
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
DADHERO.PL 0 0Nie wiesz, co to emocje, jeśli nie byłeś przy porodzie. Spróbuj mnie przekonać, że jest inaczej

POZNAJ DADHERO.PL

0 0Tata po szwedzku. Gdy zobaczyłem, jakimi super ojcami są Szwedzi, z początku nie mogłem uwierzyć
0 0Ruszamy z dadHERO.pl, lifestyle'owym serwisem dla ojców
0 0Wynik KO z Białegostoku to lekcja dla całej opozycji. Oto człowiek, który zrobił najlepszą kampanię