Kammel skomentował wyrzucenie Kurdej-Szatan z TVP. Na Woronicza jego słowa się nie spodobają

Tomasz Kammel współprowadził z Barbarą Kurdej-Szatan "The Voice of Poland" i "Dance, dance, dance"
Tomasz Kammel współprowadził z Barbarą Kurdej-Szatan "The Voice of Poland" i "Dance, dance, dance" Fot. Instagram / Basia Kurdej-Szatan
Nie cichną echa niespodziewanego zwolnienia Barbary Kurdej-Szatan z TVP. Prezenterka, która od kilku lat była jedną z twarzy telewizji publicznej, nieoficjalnie podpadła stacji swoimi poglądami politycznymi. Swoją koleżankę w uroczy sposób pożegnał na Instagramie Tomasz Kammel. Jednak jego słowa mogą się TVP nie spodobać.


Decyzją TVP Kurdej-Szatan niespodziewanie straciła posadę prowadzącej programy "Voice of Poland", "The Voice. Kids" oraz "Dance dance dance". Spekuluje się, że stacja pozbyła się aktorki, gdyż ta wsparła m.in. kandydaturę Rafała Trzaskowskiego w wyborach i Paradę Równości. Oficjalnym powodem zwolnienia celebrytki, który podało TVP, jest jednak "chęć zaskakiwania i intrygowania" swoich widzów.


Sama Kurdej-Szatan wspomniała o swojej "niepokorności politycznej" w pożegnalnym poście na Instagramie, w którym skrytykowała TVP za sposób, w jaki ją zwolniono. "Chyba po paru latach prowadzenia tylu programów i bycia jedną z "twarzy TVP" – jak mnie określono – można było zrobić to w bardziej elegancki sposób niż jeden informacyjny telefon wykonany przez kolegę z produkcji" – napisała aktorka "M jak miłość".

Decyzja TVP oburzyła fanów Kurdej-Szatan. Teraz dołączył do nich Tomasz Kammel, który razem z nią prowadził "Voice of Poland", "The Voice. Kids", "Dance dance dance" i sylwestry w Zakopanem. Prezenter, który również jest "twarzą TVP", pożegnał koleżankę na Instagramie w uroczy i sympatyczny sposób.

"To były lata współpracy, bez ani jednego (!!!) złego momentu. Jeśli miałbym wskazać w polskim szołbizie mega gwiazdę wolną od palmy, focha i zawiści powiedziałbym – Baśka. Dziękuję Ci dziewczyno. To był naprawdę dobry czas" – napisał prezenter, a swój podziw dla Kurdej-Szatan wyraził również wymownymi hasztagami #supergirl, #superwoman i #superbuddy.Kammel nieoczekiwanie wspomniał jednak o... TVP. I to w dość ostry sposób. "A co do przeszłości, i sposobów jak powiedzieć komuś aurevoir [do widzenia – red.], Basieńko – psy szczekają, karawana jedzie dalej" – napisał prezenter.


Kammelowi odpowiedziała sama zainteresowana: "Tomeczku, wzruszyłam się... Dziękuję Ci bardzo za te ogromnie ważne dla mnie słowa. Jesteś the best!!! Będę tęsknić" – napisała poruszona prezenterka. Kurdej-Szatan nie musi narzekać na brak propozycji. W weekend współprowadziła festiwal Przebojowe Opole Polsatu.

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
DADHERO.PL 0 0Nie wiesz, co to emocje, jeśli nie byłeś przy porodzie. Spróbuj mnie przekonać, że jest inaczej

POZNAJ DADHERO.PL

0 0Tata po szwedzku. Gdy zobaczyłem, jakimi super ojcami są Szwedzi, z początku nie mogłem uwierzyć
0 0Ruszamy z dadHERO.pl, lifestyle'owym serwisem dla ojców
0 0Wynik KO z Białegostoku to lekcja dla całej opozycji. Oto człowiek, który zrobił najlepszą kampanię