Nie zabraknie tego kluczowego aktora. Poznaliśmy pełną obsadę nowego "Chłopaki nie płaczą"

Poznaliśmy pełną obsadę komedii "Futro z misia".
Poznaliśmy pełną obsadę komedii "Futro z misia". Fot. Instagram / @marek_flying_for_film / @kacperanuszewski
Wbrew informacji, która wcześniej obiegła media, w nowej komedii Michała Milowicza nie zabraknie Bohdana Łazuki. Nie pozostaje nam zatem nic innego, jak, w oczekiwaniu na film pójść do Muzeum Lotnictwa (k***a jego mać).


Wiemy już, że w filmie, który okrzyknięto nowym "Chłopaki nie płaczą", główną rolę zagra Iza Miko, znana m.in. z występu w filmie "Kochaj i tańcz". Teraz poznaliśmy resztę obsady. Niby wszystko pięknie, ale jak to tak bez postaci Laski, panie reżyserze Milowicz?W filmie w reżyserii Michała Milowicza (który gra również jedną z ról w komedii) zagrają: Edward Linde-Lubaszenko, Cezary Pazura, Artur Dziurman, Piotr Nowak, Miroslaw Zbrojewicz, Krzysztof Kwiatkowski, Olaf Lubaszenko, Izabella Miko, Piotr Gąsowski, Michał Milowicz, Przemysław Sadowski, Jacek Kopczyński, Elżbieta Romanowska, Bohdan Łazuka, Wiktoria Gąsiewska, Krzysztof Kiersznowski, Grażyna Zielińska i Adam Zdrójkowski.

W jednym z nagrań z planu można również zobaczyć polskiego pięściarza Krzysztofa "Diablo" Włodarczyka.Data premiery "Futra z misia" jak dotąd nie została podana. Scenariusz filmu napisali Paweł Bilski, Olaf Lubaszenko, Michał Milowicz oraz Kacper Anuszewski. Za zdjęcia odpowiada Tomasz Walasek, natomiast produkcją filmu zajęła się firma Milowicza Sky Map Production.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
DADHERO.PL 0 0Nie wiesz, co to emocje, jeśli nie byłeś przy porodzie. Spróbuj mnie przekonać, że jest inaczej

POZNAJ DADHERO.PL

0 0Tata po szwedzku. Gdy zobaczyłem, jakimi super ojcami są Szwedzi, z początku nie mogłem uwierzyć
0 0Ruszamy z dadHERO.pl, lifestyle'owym serwisem dla ojców
0 0Wynik KO z Białegostoku to lekcja dla całej opozycji. Oto człowiek, który zrobił najlepszą kampanię