Z TVP do Polsatu. Kurdej-Szatan wystąpi w show, w którym będzie konkurować ze swoim mężem

Barbara Kurdej-Szatan cieszy z powodu udziału w show Polsatu.
Barbara Kurdej-Szatan cieszy z powodu udziału w show Polsatu. Fot. Instagram / kurdejszatan
– Bardzo jestem wdzięczna za to, bo już dawno chciałam wziąć udział i móc potrenować i rozwinąć się tanecznie! – powiedziała w rozmowie z Plejadą aktorka. Do tej pory jej udział w programie Polsatu nie był możliwy ze względu na wiążący ją kontrakt reklamowy.


Barbra Kurdej-Szatan od lat zawodowo związana jest z siecią komórkową. To właśnie m.in. dzięki reklamie Play stała się bardziej rozpoznawalna. Plotkowano jednak, że jej udział w "TzG" jest możliwy tylko dlatego, że zerwała kontrakt reklamowy. Aktorka rozwiewa jednak wątpliwości.

– Z tą siecią wciąż z przyjemnością współpracuję, Polsat na tę edycję zmieni lokowanie produktu, abym mogła wystąpić. Bardzo jestem wdzięczna za to, bo już dawno chciałam wziąć udział i móc potrenować i rozwinąć się tanecznie! – poinformowała Kurdej-Szatan w rozmowie z Plejadą.

Prawdą jest bowiem, że wcześniej nie mogła wystąpić w programie właśnie ze względu na współpracę z siecią komórkową, ponieważ w show reklamowana jest inna, konkurencyjna sieć.

W tej edycji "Tańcu z gwiazdami" rywalizowała będzie m.in ze swoim mężem Rafałem Szatanem, z czego obydwoje, jak przyznają, bardzo się cieszą.Przypomnijmy, że Barbara Kurdej-Szatan do niedawna była jeszcze gwiazdą TVP. Niespodziewanie, również dla zainteresowanej, odsunięto ją od prowadzenia programów Telewizji Polskiej, których była gospodynią. W mediach pojawiły się informacje, że stało się to z powodów politycznych, ponieważ Kurdej-Szatan poparła m.in. paradę równości.


Źródło: Plejada.pl
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...