Absurdalny pościg po sejmowym korytarzu. Tak reporter TVP "przepytywał" posła PO o loty Tuska

Dziennikarz TVP Info gonił Marcina Kierwińskiego z PO, pytając go o loty Donalda Tuska.
Dziennikarz TVP Info gonił Marcina Kierwińskiego z PO, pytając go o loty Donalda Tuska. Fot. Screen / Twitter / TVP Info
Jarosław Kaczyński w kuriozalny sposób odwracał uwagę od lotów Marka Kuchcińskiego, przypominając podróże Donalda Tuska z czasów rządów PO. Wątek sprzed wielu lat do znudzenia ciągnie prorządowa TVP, która przekonuje, że to ważniejsze niż aktualne nadużycia drugiej osoby w państwie.


O loty Tuska pytał Marcina Kierwińskiego dziennikarz TVP Info. By wzmocnić przekaz dla widzów publicznego nadawcy, dramatycznie biegł za nim po sejmowym korytarzu i wołał podniesionym głosem, jak robił to wcześniej niezastąpiony pod tym względem Łukasz Sitek.

– Nie będę odpowiadał, ponieważ pracuje pan w telewizji, która manipuluje – mówił Kierwiński. W tym momencie przerwał mu biegnący za nim reporter. – Jak pan nie odpowiada, to trudno jest wyciągać inne wnioski, panie pośle. Na trudne pytania pan nie chce odpowiadać – mówił dziennikarz i powtarzał swoją kwestię.

– Ja panu odpowiedziałem, a pan chce innej odpowiedzi – ripostował parlamentarzysta PO. – Ale pan nie odpowiada na pytania, pan tylko obraża nas – znowu wszedł w słowo politykowi dziennikarz, który biegł za Kierwińskim aż do drzwi. Całą scenkę można zobaczyć na poniższym nagraniu, którym pochwaliła się TVP Info na Twitterze.Tego typu rozmowy stały się już normą w TVP. Specjalizował się w tym dziennikarz stacji Łukasz Sitek, który w różnych sytuacjach w napastliwy sposób próbował przepytywać Pawła Adamowicza. Raz nie przeszkodziło mu w tym nawet szkolne święto i dzieci, które cieszyły się obecnością znanego podróżnika Aleksandra Doby.


Sam Sitek wsławił się nie tylko nachalną i toporną propagandą w TVP. Najgłośniejszą jego "akcją" była bez wątpienia ta w Pendolino relacji Gdynia-Kraków

Wyglądający na mocno zmęczonego gwiazdor TVP miał grozić skuwającym go w kajdanki funkcjonariuszom policji i pracownikom PKP Intercity zwolnieniem z pracy. Według policji, był nietrzeźwy, wulgarny i agresywny. – Ja was, k...a, załatwię – miał krzyczeć do mundurowych i pracowników PKP. 

Wcześniej członek załogi Pendolino miał widzieć tego samego mężczyznę leżącego na ziemi pod restauracją Subway na dworcu Gdynia Główna. Po wszystkim TVP zawiesiła Sitka, który... odnalazł się jednak w regionalnej TVP Gdańsk.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
Duka 0 0Szwedzki przepis na spotkanie. “Krog” to kolejne modne słowo ze Skandynawii
Duracell 0 0Zabawki z prawdziwą mocą. Służą nie tylko do zabawy
0 0Zebrali pół miliona dla okradzionej 99-latki. Teraz czytają, że się "wzbogacili"
0 0"Kapelani zamiast personelu". Ten lekarz stworzył grupę, która tropi patologie w szpitalach

TYLKO W NATEMAT

O TYM SIĘ MÓWI 0 0O co chodzi z #SilniRazem? Atak PiS jeszcze bardziej wypromował twitterową akcję
WYWIAD 0 0Posłanka PO "dopadła" kolejnego hejtera z internetu. Tłumaczy, dlaczego im nie odpuści
WYWIAD 0 0"Upadek poczucia humoru". Andrzej Mleczko odpowiada na awanturę wokół ostatniego rysunku
0 0Rodzicu, takiej szkoły dla twojego dziecka chce PiS. Przeczytałam nowy program partii
0 0Kaczyński cieszy się, że gonimy Niemców. Ale powołuje się na raport, którego nie zrozumiał