On groził nożem, a ona ciągle się śmiała. Kamera zarejestrowała brutalny napad na taksówkarza w Pruszkowie

Kiedy chłopak trzymał nóż przy szyi kierowcy, dziewczyna zabierała pieniądze.
Kiedy chłopak trzymał nóż przy szyi kierowcy, dziewczyna zabierała pieniądze. Fot. Screen Facebook / Związek zawodowy "Warszawski taksówkarz"
Kiedy on trzymał nóż przy szyi taksówkarza, ona widocznie rozbawiona całą sytuacją cały czas się śmiała. Tak wyglądał napad na taksówkarza w Pruszkowie. Policja zatrzymała sprawców.


17-latka i 16-letnią dziewczynę udało się zatrzymać dzięki nagraniu z kamery umieszczonej w samochodzie taksówkarza. Kiedy film umieszczono na Facebooku na profilu Związku Zawodowego "Warszawski Taksówkarz" internauci bardzo szybko zidentyfikowali sprawców, Kaspra K. i Ewelinę Julię C.

Na filmie widać moment, kiedy kierowca zatrzymuje się i mówi ile para musi zapłacić za kurs. Wtedy Kasper K. powoli wyciąga nóż, wcześniej pytając taksówkarza, czy ma wydać ze 100 zł, chwilę później przystawia nóż do jego szyi.

– Bierz kwit, bierz pieniądze – mówi 17-latek do rozbawionej dziewczyny, która wykonuje polecenie po czym wysiada. Kiedy taksówkarz prosi Kaspra K. aby nic mu nie robił, ten pyta kierowcę "A rozj...sz się?". Jak wynika z kolejnych sekund nagrania, napastnikowi chodzi o to, aby poszkodowany nie zgłaszał tego, co się wydarzyło policji.

Dziewczyna i chłopak zostali zatrzymani przez policję. Kasper K. trafił do policyjnego aresztu, a jego towarzyszka do schroniska młodzieżowego."Kochani PRZYJACIELE typ z nagrania już jest w rękach policji prace trwają. Reszta w rękach wymiaru sprawiedliwości i służb. Wszystkie dane zostały przekazane. Za pomoc w identyfikacji sprawców dziękujemy. (...) Dziękuję w imieniu kierowcy i wszystkich taksówkarzy za szybką reakcję" – czytamy w poście na stronie związku taksówkarzy.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
Actina 0 0Stąd wyjdą przyszli zwycięzcy turniejów gamingowych. Dom marzeń każdego gracza
Kazar 0 0Przestaniecie tęsknić za latem. Wczesnojesienna kolekcja Kazar to kwintesencja stylu

INNPOLAND