To już pewne – Klara Lewandowska poszła w ślady rodziców. Tak ćwiczy z mamą na obozie

Mała Klara wytrwale ćwiczyła z mamą
Mała Klara wytrwale ćwiczyła z mamą Fot. Instagram / annalewandowskahpba
Anna Lewandowska spełniła swoje marzenie i zorganizowała obozy dla matek z dziećmi. Nie mogło zabraknąć na nim oczywiście córki jej i Roberta Lewandowskiego – dwuletniej Klary. Dziewczynka zrobiła furorę. Wygląda jak przyszła trenerka!


Anna Lewandowska nie próżnuje. Trenerka fitness ma swoją firmę HPBA, własną markę żywnościową Food by Ann i popularną aplikację Diet&Traning by Ann. Oprócz tego często organizuje obozy treningowe w Centrum Japońskich Sportów i Sztuk Walki "Dojo – Stara Wieś", na które szybko nie ma wolnych miejsc.

Teraz żona Roberta Lewandowskiego zaprosiła na obóz mamy z dziećmi. Na Healthy Mom Camp nie zabrakło celebrytek, jak choćby Małgorzaty Sochy z jej trójką maluchów, a także córki Lewandowskiej – dwuletniej Klary.

Okazuje się, że mała Lewandowska poszła w ślady wysportowanych rodziców. Trenerka wrzuciła na Instagram filmik z obozu, na którym widać również małą Klarę. Dziewczynka ubrana w piłkarską koszulkę z numerem swojego taty stoi obok mamy i stara się robić to, co pozostałe uczestniczki Healthy Mom Camp. Dwulatka robi pajacyki, robi ćwiczenia na nogi, a na końcu oklaskuje wszystkie ćwiczące.Dumy z córki nie ukrywa sama Lewandowska. "Pierwszy obóz dla Mam z dziećmi! To było zawsze moje marzenie, tyle dzieci i mam w jednym miejscu. A moja Klarcia wspiera mnie na treningu. Nawet nie jestem w stanie powiedzieć, jak bardzo jestem z niej dumna" – napisała trenerka pod postem na Instagramie.

Zachwytów pod adresem dziewczynki nie brakuje również w komentarzach. "Klara wymiata", "Jest niesamowita, coś mi się zdaje, że jej przyszłość jest już przesądzona", "Klarcia brawo, dorównuje mamie" – posypały się komplementy.

"Klarcia daje czadu, radzi sobie rewelacyjnie. To będzie najlepsza trenerka na świecie, zresztą już jest rewelacyjna. Widać że już kocha sport, jak mama i tata, czadowo, mała rządzi" – napisała z kolei jedna z użytkowniczek Instagrama.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

NIE TYLKO POLITYKA

WYWIAD 0 0W Sejmie się jej boją. Justyna Dobrosz-Oracz szczerze o "pościgach" za politykami
WYBORY2019 0 0Pierwszy sondaż prezydencki z Kidawą-Błońską! Zaskakujący wynik
O TYM SIĘ MÓWI 0 0Gliński weźmie artystów za twarz, jak w PRL? Prawda może was zaskoczyć
WYBORY 2019 0 0"Wyborcza": opozycja ma szansę odsunąć PiS od władzy. Jest nowy sondaż

MOTO

0 0Niektórzy wysiadali, bo już nie mieli siły. To najlepsze szkolenie samochodowe w Polsce
0 0Znalazłeś korzystniejsze ubezpieczenie OC? Oto jak bez problemów zmienić firmę ubezpieczeniową
0 0Krótka ławka PiS. Nowy minister finansów debiutował jeszcze u Tuska
O TYM SIĘ MÓWI 0 0"Władza tworzy nam nowy styl życia". Raczek o skandalu z filmem, który przeszkadza PiS-owi
FELIETON 0 0Krucjata krzyżowa Prezesa Kaczyńskiego. Wiem, dlaczego to robi