Jak zginął Piotr Woźniak-Starak? Szef grupy płetwonurków: Czasami życie potrafi nas zaskoczyć

Ciało Piotra Woźniaka-Staraka odnaleziono w jeziorze Kisajno w czwartek
Ciało Piotra Woźniaka-Staraka odnaleziono w jeziorze Kisajno w czwartek Fot. Mateusz Skwarczek / Agencja Gazeta
Co zdarzyło się na motorówce na jeziorze Kisajno? Wyników sekcji zwłok Piotra Woźniaka-Staraka jeszcze nie ma, ale już pojawiają się głosy o nieszczęśliwym wypadku. O takiej możliwości mówił w "Fakcie" szef grupy płetwonurków, która znalazła ciało milionera.


Ciało Piotra Woźniaka-Staraka, który miał wypadek na motorówce na jeziorze Kisajno na Mazurach prawie tydzień temu, nurkowie odnaleźli w czwartek. Dzień później w Zakładzie Medycyny Sądowej w Białymstoku miała odbyć się sekcja zwłok 39-letniego milionera.

Jej wyników jeszcze nie znamy, jednak już pojawiają się spekulacje. Maciej Rokus, szef Grupy Specjalnej Płetwonurków RP, która znalazła ciało Woźniaka-Staraka, stwierdził jednak w rozmowie z "Faktem", że na motorówce mogło w nocy z 17 na 18 sierpnia mogło dojść do nieszczęśliwego wypadku.

– Są różne zdarzenia, które mogą być niespodziewane i człowiek nie zawsze jest do nich przygotowany. Czasami życie potrafi nas zaskoczyć taką sytuacją, na którą nie jesteśmy w stanie zareagować – stwierdził.

Rokus wyjawił również w "Fakcie", jak wyglądały poszukiwania Woźniaka-Staraka. – Przeszukaliśmy ponad milion metrów kwadratowych powierzchni jeziora. Praca w nocy ułatwiała nam poszukiwania ze względu na mały ruch na jeziorze. Nie było turystów, żaglówek, jachtów, motorówek, dzięki czemu spokojnie mogliśmy przeprowadzić działania, mające na celu odnalezienie zaginionego – wyjawił.


Tragedia na Mazurach
Feralnej nocy na motorówce Woźniakowi-Starakowi towarzyszyła 27-letnia kobieta. Jak podaje "Super Express", milioner poznał ją w dniu wypadku. Według ustaleń tabloidu Woźniak-Starak odwiedził tego wieczoru restaurację przyjaciela, w której Ewa pracowała jako kelnerka.

Spotkanie przeciągnęło się do zamknięcia lokalu, a dziewczyna miała problem z powrotem do domu, dlatego 39-latek miał zaoferować, że jej pomoże i odwiezie motorówką. Zabrał ze sobą także znajomego, do którego należał lokal. Milioner odprawił też swoich ochroniarzy.

Woźniak-Starak najpierw miał odstawić mężczyznę, a potem miał odwieźć do domu 27-latkę. Wtedy doszło do tragedii. Kelnerka podczas mocnego skrętu wypadła z motorówki. O własnych siłach pokonała 100 metrów i dopłynęła do brzegu. Gdy wynurzyła się z wody, straciła łódź z oczu.

Milioner i producent
Piotr Woźniak-Starak był synem Anny Woźniak-Starak, a jego ojczymem był biznesmen Jerzy Starak. Jego rodzina jest jedną z najbogatszych w Polsce. Piotr Woźniak-Starak w młodości wyjechał do Stanów Zjednoczonych. Tam założył firmę odzieżową Kings&Queens.

Później Woźniak-Starak związał się ze światem filmu. Pierwsze kroki w tym biznesie stawiał obok Andrzeja Wajdy, z którym współpracował przy powstawaniu filmu "Katyń". Projektem Woźniaka-Staraka była Watchout Production, czyli firma zajmująca się produkcją filmów, która wzruszająco pożegnała swojego szefa. Był między innymi producentem takich znanych filmów jak "Bogowie" i "Sztuka kochania".

Od dwóch i pół roku był mężem Agnieszki Szulim, gwiazdy TVN. Po tym, jak opinii publicznej stały się znane tragiczne wieści telewizyjna stacja wsparła prezenterkę.

źródło: Fakt
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

POLECAMY 0 0Nie zawsze musisz być wśród ludzi. Te rzeczy powinieneś zrobić sam przynajmniej raz w życiu
#GRZEJE 0 010 godzin czekał na żonę, która poszła do dentysty. Musiała interweniować Straż Miejska
POLECAMY 0 0Jak mu tak wróżka powie, to zwolni pół firmy. Po 15 latach ujawnia kulisy pracy wróżenia w telewizji
0 0Półtora tysiąca euro za pracę 4 godziny dziennie. Taka oferta czeka na chętne dziewczyny, ale jest pewien szczegół
dad:HERO 0 0Polecamy pięć hitów z Nefliksa i HBO Go do obejrzenia z dziećmi w ten weekend
0 0Wybrano najlepsze seriale dekady. O połowie pewnie nawet nie słyszałeś!
Oknoplast 0 0Na takiej sprzedaży korzystają wszyscy. Polska marka promuje model "na później"
Actina Pact 0 0Albo dobrze, albo tanio? Ta firma potwierdza, że można mieć wszystko i to w bardzo trudnej branży
HYDEPARK 0 0Amatorzy często trenują tak ostro jak zawodowcy. Różnica często się zaciera
0 0Święta to czas (u)dawania. Tomasz Kot w poruszającym spocie, daje cenną lekcję
0 0"Chodziło o to, by mężczyźni odzyskali godność". Tomasz Raczek szczerze o zamknięciu "Playboya"
0 0Była pierwszą polską influencerką, kochała kobiety i seks. Łempicka to dziś ikona