Ten bieg musicie zobaczyć. "Aniołki Matusińskiego" ze srebra, to był popis Biało-Czerwonych

Natalia Kaczmarek, Iga Baumgart-Witan, Małgorzata Hołub-Kowalik i Justyna Święty-Ersetic wywalczyły srebrny medal olimpijski w finale biegu 4x400 metrów w Tokio. Biało-Czerwone walczyły kapitalnie o miejsce na podium. Przeżyjmy to raz jeszcze!
Biało-Czerwone na podium olimpijskim w Tokio, to był cudowny bieg po srebrny medal Fot. JEWEL SAMAD/AFP/East News
Reprezentacja Polski w składzie Natalia Kaczmarek, Iga Baumgart-Witan, Małgorzata Hołub-Kowalik i Justyna Święty-Ersetic zdobyła srebrny medal olimpijski w finałowym biegu 4x400 metrów. Biało-Czerwone pobiły rekord Polski i z czasem 3:20,53 sekundy zapisały się w historii. Wygrały niesamowite Amerykanki, brązowy medal dla Jamajki.

Biało-Czerwone potwierdziły znakomitą formę, każda z nich sięgnęła w Tokio po dwa olimpijskie medale, bo przecież w sztafecie mieszanej 4x400 metrów Polacy wywalczyli złoty medal. A na koniec lekkoatletycznych zmagań olimpijskich wzięły srebrny medal. Zobaczmy i przeżyjmy to jeszcze raz!