Błysk 17-latka i bramka dla Biało-Czerwonych. Odkrycie Paulo Sousy znów zachwyca

17-letni Kacper Kozłowski wypracował bramkę dla Biało-Czerwonych w 19. minucie meczu Polska - San Marino. Nastolatek jest odkryciem Paulo Sousy, w sobotni wieczór prezentuje się znakomicie, a efektem dobrej gry bramka na 2:0 dla polskiej kadry na PGE Narodowym. Tak padła bramka, która wypracował nasz wielki talent.
Kacper Kozłowski zagrał znakomitą akcję i po jego zagraniu padła bramka dla polskiej kadry Fot. PIOTR DZIURMAN/REPORTER
W 19. minucie meczu Polska - San Marino padł drugi gol dla naszej kadry, a wszystko za sprawą aktywnego i świetnie dysponowanego Kacpra Kozłowskiego. 17-latek poszedł prawą flanką na przebój, zagrał przed bramkę, a jego uderzenie odbił do własnej bramki Mirko Palazzi i zrobiło się 2:0.