Fantastyczne zachowanie i dwa gole Lewandowskiego. Bestia wróciła i znów straszy

20 października 2022, 21:52 • 1 minuta czytania
Robert Lewandowski po dwóch meczach bez gola przełamał się w LaLiga i dwa razy wpakował piłkę do siatki Villarreal CF. FC Barcelona do przerwy prowadzi na Camp Nou 3:0, a nasz snajper dwa razy zachował się fenomenalnie. Zobaczcie jego dwa trafienia w odstępie niecałych pięciu minut. To jest "Lewy", którego chcemy oglądać w każdym meczu. Po prostu bestia.
Fantastyczne zachowanie i dwa gole Lewandowskiego. Bestia wróciła i znów straszy Fot. Joan Monfort/Associated Press/East News

FC Barcelona po porażce z Realem Madryt w El Clasico wraca na właściwe tory w LaLiga, a żeby rozstrzygnąć starcie z Villarreal CF potrzebowała raptem 45 minut. Przez pół godziny miejscowi atakowali raz za razem na Camp Nou, a potem sprawy wziął w swoje ręce i nogi Robert Lewandowski, który dwa razy wpakował piłkę do bramki Żółtej Łodzi Podwodnej. I to jak!

Pół godziny potrzebowała Barca, by rozgryźć defensywę rywali, a potem zadawała cios za ciosem, a w głównej roli wystąpił nasz snajper. W 31. minucie Pedri podał kapitalnie na lewą flankę, a tam był Jordi Alba, który znalazł w polu karnym Roberta Lewandowskiego. Polak obrócił się z piłką, posadził na trawie dwóch defensorów i bramkarza, by wpakować bez kłopotu piłkę do siatki rywali. Ależ to był majstersztyk!

Zobaczcie pierwszą bramkę Roberta Lewandowskiego w meczu z Villarreal CF:

Nie minęło pięć minut, a Polak miał już dwa gole na koncie i całe Camp Nou skandowało jego nazwisko. Tym razem Barcelona świetnie skontrowała, Gavi podał na lewo do naszego snajpera, a Robert Lewandowski skorzystał z tego, że miał sporo miejsca. Podciągnął z piłką dwa kroki, ustawił ją sobie idealnie na nodze i precyzyjnym strzałem wpakował futbolówkę do bramki Villarrealu.

Zobaczcie drugą bramkę Roberta Lewandowskiego w meczu z Villarreal CF:

Jeszcze przed przerwą na 3:0 podwyższył Ansu Fati, który gola strzelił piętą. I w ten sposób FC Barcelona do przerwy pewnie ogrywa Villarreal CF na swoim terenie.