Jest kolejne nagranie ze Smoleńska i tym razem chyba naprawdę nowe. Stworzyli je Rosjanie

Pojawiło się nowe nagranie ze Smoleńska.
Pojawiło się nowe nagranie ze Smoleńska. Fot. Filip Klimaszewski / Agencja Gazeta
Dziennikarze Radia ZET dotarli do nagrań zarejestrowanych przez Rosjan tuż po wypadku prezydenckiego tupolewa pod Smoleńskiem. Na nagraniu widać m.in., jak Rosjanie traktowali wrak samolotu oraz pracę dziennikarzy.


Droga podejścia, słynna ścięta brzoza. Jest też oderwane lewe skrzydło kilkaset metrów od pozostałych szczątków wraku. Udokumentowany jest także sposób usuwania wraku z miejsca katastrofy. Włącznie z użyciem piły.

To nagranie, którego nie stworzyli polscy dziennikarze – ci byli zajęci próbami dostania się na teren katastrofy. Blokowali ich jednak milicjanci. Autor filmu problemów z dostępem nie miał. Całe nagranie można zobaczyć na radiozet.pl.
Przypomnijmy, że wczoraj Służba Kontrwywiadu Wojskowego "ujawniła" nowe nagranie tuż sprzed odlotu prezydenckiego tupolewa do Rosji. Później okazało się, że film jest... znany od lat.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
Zaskoczenie po klęsce Szydło. [b]Kaczyński o tym, że Merkel zadzwoniła z przeprosinami[/b]
O TYM SIĘ MÓWI

Zaskoczenie po klęsce Szydło. Kaczyński o tym, że Merkel zadzwoniła z przeprosinami

"Ludzie homoseksualni w przemowach pracowników Pańskiej organizacji są odczłowieczani, dehumanizowani, pozbawiani twarzy i uczuć. Przypisywane są nam nie tylko zbrodnicze intencje, również naszemu życiu odbierana jest jego pełnowartościowość i godność".

Oficjalnie: PSL podjęło ostateczną decyzję ws. wyborów. [b]Gorzkie słowa Kosiniaka-Kamysza[/b]
DZIEJE SIĘ

Oficjalnie: PSL podjęło ostateczną decyzję ws. wyborów. Gorzkie słowa Kosiniaka-Kamysza