Kaczyński na 70 urodzinach Macierewicza: "Antoni jeszcze bardzo wiele dla Polski zdziała"

Antoni Macierewicz obchodzi 70. urodziny. Z tej okazji przemówienie pochwalne wygłosił sam prezes PiS Jarosław Kaczyński.
Antoni Macierewicz obchodzi 70. urodziny. Z tej okazji przemówienie pochwalne wygłosił sam prezes PiS Jarosław Kaczyński. Fot. Tomasz Stańczak / Agencja Gazeta
Jarosław Kaczyński wraca do formy. Pojawił się na urodzinach Antoniego Macierewicza, na których wygłosił przemówienie. Prezes PiS chwalił ministra. – Antoni jeszcze bardzo wiele dla Polski zdziała – przekonywał zebranych Kaczyński.

Antoni Macierewicz obchodzi 70 urodziny. Z tej okazji w jednym z warszawskich klubów odbyła się impreza, na której pojawił się sam prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński. Prezes wygłosił przemówienie, w którym chwalił dokonania byłego szefa MON.
– Trzeba być niezwykle twardym, asertywnym człowiekiem, żeby rozstawać się z tym całym układem generalsko-pułkownikowskim, który tam funkcjonuje. I Antoni potrafił to robić – mówił Kaczyński. W tym momencie prezes powinien wyjaśnić, dlaczego w takim razie Macierewicz już nie jest ministrem. I zrobił to, w swoim stylu.
Tak jak co miesiąc przy okazji kolejnych miesięcznic prezes twierdził, że jesteśmy coraz bliżej prawdy, tak i na urodzinach Macierewicza nie zdradził żadnych szczegółów. – Ktoś zapyta, dlaczego wobec tego teraz nie jest ministrem? Nie mogę w tej chwili o tym mówić, ale jest tak, że dokonał tam rzeczy charakterystycznych dla jego niezwykłej osobowości – mówił prezes PiS.
– Macierewicz mimo 70-tki jest niezwykle młodzieńczy i niektórzy mu tego zazdroszczą. To jest daleko do końca. Antoni jeszcze bardzo wiele dla Polski zdziała – zapewniał bawiących się na urodzinach Macierewicza Kaczyński. Na wszelki wypadek jednak pod klubem stała karetka pogotowia.
I nie tylko. Stali tam też Obywatele RP, którzy z maskami Władimira Putina na twarzach witali wszystkich wchodzących do lokalu. Członkowie opozycji próbowali dostać się do środka, ale nie mieli zaproszeń i nie przebili się przez ochronę lokalu.

Obserwuj nas na Instagramie. Codziennie nowe Instastory! Czytaj więcej

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...