Julia Wieniawa miała zagrać w "Polityce" Vegi, ale... odmówiła. Gwiazda podała powód swojej decyzji

Julia Wieniawa jednak nie zagra w głośnej "Polityce"
Julia Wieniawa jednak nie zagra w głośnej "Polityce" Fot. Instagram/juliawieniawa
Mało brakowało, a Julia Wieniawa dołączyłaby do gwiazdorskiej obsady głośnej "Polityki" Patryka Vegi. Aktorka jednak w niej nie zagra. Dlaczego? Powód jest dość prozaiczny.


"Polityka" Patryka Vegi robi dużo przedwyborczego szumu. Film o kulisach polskiej sceny politycznej, w którym pojawią się Jarosław Kaczyński czy Antoni Macierewicz, wzbudza naprawdę duże kontrowersje w obozie "dobrej zmiany".


Były rzecznik MON Bartłomiej Misiewicz pozwał już reżysera za naruszenie dóbr osobistych – chodzi o sceny, w których Vega zasugerował, że jego i Macierewicza łączyło coś więcej, niż tylko zawodowe obowiązki. Sam Vega się tym jednak nie przejmuje.

To właśnie ze względu na skandale oraz niepokój w szeregach PiS "Polityka" niemal z pewnością będzie kinowym hitem jesiennego sezonu. Tym bardziej dziwić może decyzja Julii Wieniawy. Aktorka, która zagrała u Vegi już w "Kobietach mafii", otrzymała bowiem propozycję dołączenia do imponującej obsady "Polityki". Jednak... odmówiła.

Dlaczego? W rozmowie z "Party" wyjaśniła to jej mama i menadżerka Marta Wieniawa. – Julia dostała propozycję roli i rzeczywiście ją odrzuciła. Z prostego powodu – zdjęcia do filmu Vegi pokrywały się z pracą na planie dwóch innych produkcji. Poza tym w sierpniu córka zaczyna pracę nad kolejnym filmem – tłumaczyła.


Plotkarskie media podgrzewają jednak atmosferę wokół decyzji Wieniawy i przypominają, że w filmie gra były partner celebrytki Antoni Królikowski, co mogło mieć też wpływ na jej decyzję. Aktor wciela się właśnie w Bartłomieja Misiewicza. Przypomnijmy, że Julia Wieniawa obecnie spotyka się ze starszym od niej Aleksandrem Milwiwem-Baronem.

"Polityka" Patryka Vegi ma pojawić się w kinach 6 września 2019 roku, czyli jeszcze przed wyborami parlamentarnymi w Polsce.

źródło: Party

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0"Lodowiec cofnął się o 2 kilometry". Polak na własne oczy widział, co w Arktyce zrobiła zmiana klimatu
0 0Widać dym z kosmosu. Tak płoną lasy w Amazonii i na Syberii. To NIE JEST lokalny problem
0 0Jak ministerstwo mogło płacić za usługi trolli? Detektyw ujawnia możliwe scenariusze
0 0"Dowiemy się, kto stoi za @KastaWatch". Te profile na Twitterze rozkręcały kampanię hejtu