Więcej ich matka nie miała?! W filmie "Bombshell" gra prawdziwa śmietanka gwiazd

Film "Bombshell" opowie historię skandalu w stacji Fox News
Film "Bombshell" opowie historię skandalu w stacji Fox News Fot. materiały prasowe
Wystarczył jeden tajemniczy zwiastun, a ten film stał się jednym z najbardziej oczekiwanych tytułów roku. W "Bombshell" – opowiadającym prawdziwą historię pracownic Fox News, które wypowiedziały wojnę szefowi tej stacji Rogerowi Aliesowi – zagrają trzy doskonałe aktorki: Margot Robbie, Nicole Kidman i Charlize Theron.


Jeśli komuś jest smutno na myśl o powoli kończących się wakacjach, humor mogą mu poprawić... zapowiedzi jesienno-zimowych filmów. W tym sezonie kinomaniaków czeka prawdziwy boom długo oczekiwanych tytułów, jak chociażby "Last Christmas", "Małe kobietki" czy kolejne "Gwiezdne wojny". Teraz do tej listy dołączył film "Bombshell".

To będzie prawdziwa aktorska uczta. W obsadzie "Bombshell", którego zwiastun właśnie zadebiutował w sieci, znalazły się bowiem trzy gwiazdy kina i jedne z najlepszych współczesnych aktorek: Nicole Kidman, Charlize Theron i Margot Robbie, którą właśnie oglądać można w roli Sharon Tate w "Pewnego razu w... Hollywood" Quentina Tarantino.Film Jaya Roacha ("Poznaj moich rodziców", "Trumbo") opowiada o głośnym skandalu, który w 2016 roku wstrząsnął w posadach amerykańską stacją Fox News. Jej założyciel Roger Alies został oskarżony o molestowanie seksualne – miał zwolnić pracownicę, która nie wyraziła zgody na seks. 76-letni Alies podał się do dymisji, zmarł w maju 2017 roku.

To nie pierwszy raz, kiedy widzowie mogą obejrzeć na ekranie skandal w Fox News. W Rogera Aliesa wcielił się Russell Crowe w świetnym serialu HBO "Na cały głos". Popularną dziennikarkę Megyn Kelly zagrała tam Naomi Watts, z kolei w "Bombshell" zagra ją Charlize Theron. Razem z autentycznymi dziennikarkami granymi przez Kidman i Robbie wypowie ona wojnę toksycznym męskim rządom Aliesa.


Premiera filmu zapowiedziana jest na grudzień tego roku. Niektórzy już spekulują, że "Bombshell" można znaleźć się na przyszłorocznych oscarowych listach.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

NIE TYLKO POLITYKA

WYWIAD 0 0W Sejmie się jej boją. Justyna Dobrosz-Oracz szczerze o "pościgach" za politykami
WYBORY2019 0 0Pierwszy sondaż prezydencki z Kidawą-Błońską! Zaskakujący wynik
O TYM SIĘ MÓWI 0 0Gliński weźmie artystów za twarz, jak w PRL? Prawda może was zaskoczyć
WYBORY 2019 0 0"Wyborcza": opozycja ma szansę odsunąć PiS od władzy. Jest nowy sondaż

MOTO

0 0Niektórzy wysiadali, bo już nie mieli siły. To najlepsze szkolenie samochodowe w Polsce
0 0Znalazłeś korzystniejsze ubezpieczenie OC? Oto jak bez problemów zmienić firmę ubezpieczeniową
0 0Krótka ławka PiS. Nowy minister finansów debiutował jeszcze u Tuska
O TYM SIĘ MÓWI 0 0"Władza tworzy nam nowy styl życia". Raczek o skandalu z filmem, który przeszkadza PiS-owi
FELIETON 0 0Krucjata krzyżowa Prezesa Kaczyńskiego. Wiem, dlaczego to robi