
Kiedyś dodawaniem naklejek do numerów szczyciło się "Bravo", obecnie wlepkami chwali się "Gazeta Polska". Po kontrowersyjnym wzorze ze "Strefą wolną od LGBT" kolejną zdobyczą do kolekcji okazała się wlepka z Matką Boską. Teraz redaktor naczelny "GP" zapowiedział właśnie następną.
