
Premier Rumunii Ludovic Orban zapłacił grzywnę za nieprzestrzeganie obostrzeń związanych pandemią, które sam wprowadził. Sieć obiegło zdjęcie, na którym polityk siedzi w gabinecie obok innych ministrów – nie nosi maseczki ochronnej, pali papierosa i nie zachowuje wymaganego dystansu.
