nt_logo

Keanu Reeves zabrał partnerkę na czerwony dywan. Fani zachwycają się ich pocałunkiem

Zuzanna Tomaszewicz

17 kwietnia 2023, 12:14 · 2 minuty czytania
Keanu Reeves rzadko otwiera się przed fanami na temat swojego związku z Alexandrą Grant. Ostatnio uwielbiany przez wszystkich hollywoodzki gwiazdor zabrał ze sobą partnerkę na czerwony dywan. Para wymieniła się czułościami na oczach paparazzi.


Keanu Reeves zabrał partnerkę na czerwony dywan. Fani zachwycają się ich pocałunkiem

Zuzanna Tomaszewicz
17 kwietnia 2023, 12:14 • 1 minuta czytania
Keanu Reeves rzadko otwiera się przed fanami na temat swojego związku z Alexandrą Grant. Ostatnio uwielbiany przez wszystkich hollywoodzki gwiazdor zabrał ze sobą partnerkę na czerwony dywan. Para wymieniła się czułościami na oczach paparazzi.
Keanu Reeves pocałował Alexandrę Grant na czerwonym dywanie. Fot. Charlie Steffens / Cover Images / East News
  • Keanu Reeves pojawił się na czerwonym dywanie w Los Angeles razem ze swoją partnerką, amerykańską artystką Alexandrą Grant.
  • Paparazzi przyłapali parę na pocałunku. Internauci są zachwyceni tym, że aktor i jego dziewczyna są szczęśliwi.
  • Gwiazdy poznały się w 2009 roku. Reeves i Grant pracowali razem nad książką z wierszami.

Keanu Reeves na czerwonym dywanie razem z Alexandrą Grant

W minioną sobotę w Geffen Contemporary w Los Angeles odbyła się gala Muzeum Sztuki Współczesnej 2023, na której pojawił się Keanu Reeves wraz ze swoją partnerką Alexandrą Grant. Uśmiechnięta para zaskoczyła paparazzich i widzów gali pocałunkiem.

"Keanu Reeves i jego dziewczyna to najnormalniejsza para w Hollywood"; "Widać, że są szczęśliwi"; "Super, że Keanu się układa" – czytamy w komentarzach na Twitterze.

Kim jest dziewczyna Keanu Reevesa?

Jak pisaliśmy wcześniej w naTemat, Alexandra Grant jest amerykańską artystką sztuk wizualnych, malarką oraz rzeźbiarką. W 2000 roku uzyskała tytuł magistra sztuk pięknych na wydziale Malarstwa i Rysunku w California College. Od tej pory wystawia swoje pracy w najlepszych galeriach sztuki na świecie i współpracuje z uznanymi pisarzami, a także filozofami.

Grant fascynuje bowiem język – w pracach stworzonych w jej studiu słowo zajmuje centralne miejsce. Artystka inspiruje się również grecką mitologią, a jej personalną bohaterką jest Antygona, która sprzeciwiła się swojemu wujowi Kreonowi, władcy Teb, gdy ten nie chciał pogrzebać jej brata Polinika oskarżonego o zdradę. Spotkała ją za to śmierć, a Antygona od tej pory jest symbolem buntu, odwagi i miłości.

Zgodnie z doniesieniami US Weekly Reeves i Grant poznali się na przyjęciu w 2009 roku. Później pracowali razem nad ilustracjami do tomiku poezji aktora zatytułowanego "Ode to Happines".

Pierwsze pogłoski o ich romantycznej relacji zaczęły krążyć po zagranicznych mediach pod koniec 2019 roku. Wówczas Grant i Reeves wzięli udział w gali Sztuki i Filmu LACMA. W marcu następnego roku artystka otwarcie opowiedziała o swoim związku z odtwórcą Johna Wicka na łamach magazynu modowego "Vogue". – Każdy, kogo znam, do mnie dzwonił. Myślę, że to fascynujące – mówiła.

Informator US Weekly poinformował, że para tworzy zgrany duet. "Alexandra uwielbia gotować Keanu obiady w domu. Oboje kochają film i literaturę. Mają nawet mały klub czytelniczy - wymiejają się swoimi ulubionymi książkami" – podało anonimowe źródło.

W tegorocznym wywiadzie z People Reeves stwierdził, że jego ostatnia "chwila szczęścia" była związana z leżeniem z partnerką w łóżku. – Byliśmy połączeni. Uśmiechaliśmy się, śmialiśmy i chichotaliśmy. Czuliśmy się świetnie. Po prostu miło było być razem – powiedział aktor.

Nadmieńmy, że wcześniej Reeves był związany m.in. z reżyserką Sofią Coppolą i Jennifer Syme, która w 2001 roku zginęła w wypadku samochodowym. W 2008 roku spotykał się z modelką Chiną Chow.