Reprezentant Niemiec chciał ugryźć rywala? Kamery wyłapały szokujące zachowanie

Francuz Paul Pogba i Niemiec Antonio Ruediger starli się pod koniec pierwszej połowy meczu Francja - Niemcy (1:0) podczas Euro 2020. Kamery zarejestrowały, jak niemiecki defensor próbuje ugryźć rywala. Czy faktycznie tak było? Oburzony Paul Pogba interweniował u sędziego, obaj wyjaśnili sprawę po końcowym gwizdku.
Paul Pogba i Antonio Ruediger starli się pod koniec pierwszej połowy. Niemiec chciał ugryźć rywala? Fot. MATTHIAS HANGST/AFP/East News

Niemcy kontra Francja, Ruediger ugryzł Pogbę?

Kamery zarejestrowały pod koniec pierwszej połowy meczu Francja - Niemcy w Monachium zadziwiające zachowanie obrońcy Die Mannschaft, Antonio Ruedigera. Niemiecki piłkarz blisko krył Francuza Paula Pogbę, w pewnym momencie próbował ugryźć Francuza, a później mocno go objął.

Wzburzony Paul Pogba wyrwał się z objęć rywala i zwrócił uwagę sędziego na grę faul rywala. Po chwili arbiter zaprosił obie ekipy do szatni, ale incydent trafił do internetu, gdzie zaraz został porównany do słynnego ataku Luisa Suareza na Giorgio Chielliniego. Urugwajczyk ugryzł włoskiego obrońcę podczas meczu mistrzostw świata 2014, wybuchł skandal, a agresora zdyskwalifikowano.

Niemcy przegrali z Francją, piłkarze wyjaśnili incydent

Być może Antonio Ruediger był sfrustrowany świetną grą piłkarza Manchesteru United, który został bohaterem meczu z Niemcami. Francuzi wygrali w Monachium 1:0, a jedynego gola strzelił... Mats Hummels, który pechowo skierował piłkę do bramki Manuela Neuera w 20. minucie meczu.

Na szczęście obaj wyjaśnili sobie całą sytuację po meczu, a piłkarz niemieckiej kadry przeprosił Francuza i obaj pożegnali się serdecznie. Skandal nie wybuchnie, ale zachowanie niemieckiego zawodnika może budzić szczere zdziwienie.