Karolina Naja i Anna Puławska na olimpijskim podium. Przeżyjmy to jeszcze raz!

Karolina Naja i Anna Puławska wywalczyły srebrny medal olimpijski w Tokio na dystansie 500 metrów. Polskie kajakarki stoczyły kapitalną walkę o medal, na metę wpadły na drugim miejscu. Zobaczcie jeszcze raz ten pełen emocji wyścig Biało-Czerwonych.
Karolina Naja i Anna Puławska kapitalnie popłynęły po medal dla Polski Fot. AP/Associated Press/East New
Polska dwójka znakomicie ruszyła od startu, Karolina Naja i Anna Puławska mocno pracowały i były tylko za liderkami z Nowej Zelandii. Na półmetku Polki zaczęły tracić tempo, ale swoim charakterem i wolą walki pokazały, że należą do światowej elity. To był pasjonujący wyścig i 500 metrów emocji dla polskich fanów. Zobaczcie go jeszcze raz!

Biało-Czerwone wywalczyły trzeci medal dla Polski i drugi srebrny po medalu wioślarek. Złoty medal w sztafecie mieszanej 4x400 metrów to dzieło naszych lekkoatletów.