Minister Macierewicz szykuje dziś rajd po Warszawie. W 6 godzin będzie na uroczystościach w 8 miejscach!

Minister Macierewicz szykuje dziś rajd po Warszawie. W 6 godzin będzie na uroczystościach w 8 miejscach
Minister Macierewicz szykuje dziś rajd po Warszawie. W 6 godzin będzie na uroczystościach w 8 miejscach Fot. Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta
Przed kierowcą Antoniego Macierewicza dziś nie lada zadanie. Szef MON zamierza wziąć udział w bardzo wielu wydarzeniach związanych z 7. rocznicą katastrofy smoleńskiej. W sumie w kalendarzu ma zapisanych aż 14 punktów. Najtrudniejszy będzie poranek i godziny około południa.


Zwykły warszawski kierowca z pewnością nie podołałby temu wyzwaniu, ale szofer ministra Antoniego Macierewicza, słynny pan Kazimierz, to nie byle kto. Szef MON będzie się przemieszczał z miejsca na miejsce i – biorąc pod uwagę, że wszędzie będzie musiał spędzić choć chwilę na uroczystościach – na przejazd będzie miał bardzo niewiele czasu. Z informacji zamieszczonych na stronie ministerstwa obrony wynika, że między godziną 7.30 a 13.30 Antoni Macierewicz zamierza odwiedzić w Warszawie aż 8 miejsc i to tak oddalonych od siebie jak Bródno, Wilanów i Wyczółki.
Na tym nie koniec – popołudniu i wieczorem minister Macierewicz weźmie udział m.in. w uroczystości odsłonięcia popiersia Lecha Kaczyńskiego przy budynku Dowództwa Garnizonu Warszawa, w mszy świętej w intencji ofiar katastrofy smoleńskiej, czy w Apelu Pamięci zaplanowanym na 21.00 przed Pałacem Prezydenckim.
To plan ministra Macierewicza tylko w godz. 7.30 - 13.30
Minister Macierewicz już udowadniał, że potrafi przemieścić się z uroczystości na uroczystość w tempie błyskawicznym. W styczniu bardzo się spieszył z Torunia do Warszawy – chciał zdążyć z imprezy u o. Tadeusza Rydzyka na Galę wręczenia nagrody Jarosławowi Kaczyńskiemu (o tempie przejazdu decyduje VIP – pisaliśmy o tym tutaj).

Szef MON chyba jednak zapomina, że co wolno jemu, to już nie dziennikarzom. Przed weekendem biuro prasowe ministerstwa (już pod kierownictwem nowej pani rzecznik) zaprosił przedstawicieli mediów na spotkanie wysyłając im zaproszenie na... kilkanaście minut przed zaplanowanym wydarzeniem.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

NIE TYLKO POLITYKA

WYWIAD 0 0W Sejmie się jej boją. Justyna Dobrosz-Oracz szczerze o "pościgach" za politykami
WYBORY2019 0 0Pierwszy sondaż prezydencki z Kidawą-Błońską! Zaskakujący wynik
O TYM SIĘ MÓWI 0 0Gliński weźmie artystów za twarz, jak w PRL? Prawda może was zaskoczyć
WYBORY 2019 0 0"Wyborcza": opozycja ma szansę odsunąć PiS od władzy. Jest nowy sondaż

MOTO

0 0Niektórzy wysiadali, bo już nie mieli siły. To najlepsze szkolenie samochodowe w Polsce
0 0Znalazłeś korzystniejsze ubezpieczenie OC? Oto jak bez problemów zmienić firmę ubezpieczeniową
0 0Krótka ławka PiS. Nowy minister finansów debiutował jeszcze u Tuska
O TYM SIĘ MÓWI 0 0"Władza tworzy nam nowy styl życia". Raczek o skandalu z filmem, który przeszkadza PiS-owi
FELIETON 0 0Krucjata krzyżowa Prezesa Kaczyńskiego. Wiem, dlaczego to robi