W "Wiadomościach" TVP już wiedzą, jak przykryć sprawę protestu lekarzy. Hitowy spektakl zapowiada sama Ewa Bugała

Ewa Bugała na Twitterze zaprosiła na dzisiejsze wydanie "Wiadomości" TVP. O 19.30 ma być zaprezentowany materiał o rosyjskich szpiegach działających w Polsce.
Ewa Bugała na Twitterze zaprosiła na dzisiejsze wydanie "Wiadomości" TVP. O 19.30 ma być zaprezentowany materiał o rosyjskich szpiegach działających w Polsce. Fot. screen ze strony tvp.info
Ewa Bugała raczej nie jest zbyt aktywna na Twitterze. Jeśli już zamieszcza jakiś wpis, to zazwyczaj jest to tweet dowodzący rzekomo rekordowej oglądalności kanałów i programów TVP. Tym razem jest inaczej, a to znak, że na 19.30 reporterka przygotowała niezwykle istotny materiał.

Nie, nie będzie to materiał na temat, który w TVN24 niemal przez cały dzień był na żółtym pasku – nie chodzi o burzliwą sejmową debatę debatę o sytuacji w służbie zdrowia i 11 dzień strajku młodych lekarzy. Ewa Bugała przygotowała coś, co zapewne temat rezydentów przykryje. "Dziś w 'Wiadomościach' o rosyjskich agentach działających w Polsce. Więcej w 'Nie da się ukryć'. Zapraszam!" – zareklamowała swój materiał w głównym wydaniu dziennika oraz we własnym programie w TVP Info.
Ewa Bugała swoją telewizyjną karierę zaczynała w TVN. W TVP, po zmianie władzy, szybko pokazała, że wiernie służy "dobrej zmianie". Na tyle wiernie, że nawet i na prawicy nie zabrakło komentarzy, że Bugała zwyczajnie posługuje się manipulacją.

Swoją drogą – ciekawe, ile czasu "Wiadomości" poświęcą dziś lekarzom. 54 sekundy, jak niedawno?
Trwa ładowanie komentarzy...