Poznaliśmy tytuł 25. filmu o Bondzie. Polscy tłumacze będą mieć twardy orzech do zgryzienia

W 25. filmie o agencie 007 ponownie zobaczymy Madeline Swann oraz rzecz jasna Daniela Craiga - to będzie jego ostatnia rola jako James Bond
W 25. filmie o agencie 007 ponownie zobaczymy Madeline Swann oraz rzecz jasna Daniela Craiga - to będzie jego ostatnia rola jako James Bond Kadr z filmu "Spectre"
"No Time to Die" to tytuł 25. filmu z Jamesem Bondem. Wolne tłumaczenie nie brzmi tak elegancko jak oryginał ("Nie pora umierać"), więc przed polskim dystrybutorem nie lada wzywanie. Co jeszcze wiemy o nowym filmie o przygodach agenta 007?


Daniel Craig żegna się tym filmem z serią. Bondem był w trzech wcześniejszych odsłonach: "007 Quantum of Solace", "Skyfall" i "Spectre". Kryptonim agenta 007 przejmie kobieta - w tej roli Lashana Lynch ("Kapitan Marvel"). W "No Time to Die" głównym czarnym charakterem jest postać grana przez oscarowego Rami Maleka ("Bohemian Rhapsody","Mr. Robot").


Na ekranie ponownie zobaczymy Ralpha Fiennesa i Bena Whishawa, czyli odtwórców M i Q, a także Naomie Harris (Moneypenny) oraz Leę Seydoux (Madeleine Swann). Za kamerą stanął Cary Fukunaga ("Ucieczka z piekła", "Detektyw", "Maniac").

– Dużo się mówi o tym, czy seria jest aktualna, odpowiednia ze względu na sposób w jaki on (Bond -red.) traktuje kobiety. Uważam, że to bzdura. Oczywiście, że jest odpowiednia. Musi się po prostu rozwijać. Musi się zmieniać - istotne jest, aby sam film traktował odpowiednio kobiety. Bond nie musi, ma pozostać sobą – powiedziała serwisowi "Deadline" jedna ze scenarzystek, Phoebe Waller-Bridge ("Fleabag", "Obsesja Eve").

To właśnie Waller-Bridge jest pomysłodawczynią nowej agentki 007. Została ona zatrudniona po to, aby zmienić image Bonda, który dotąd uchodził za seksistę.W 25. części serii pokazane będą losy superszpiega po rezygnacji z czynnej służby. Sielankę na Jamajce przerwie mu prośba o pomoc ze strony starego kumpla z CIA. Prosta misja ratowania naukowca przemieni się w grę, w której Bond zmierzy się z przestępcą o bardzo niebezpiecznych zasobach technologicznych.


Premiera "No Time to Die" zaplanowana jest na kwiecień 2020 roku (3 kwietnia UK, 8 kwietnia - USA). Nie wiadomo, kiedy obraz wejdzie na ekrany kin w Polsce.

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
Actina 0 0Stąd wyjdą przyszli zwycięzcy turniejów gamingowych. Dom marzeń każdego gracza
Kazar 0 0Przestaniecie tęsknić za latem. Wczesnojesienna kolekcja Kazar to kwintesencja stylu

INNPOLAND