Małgorzata Rozenek-Majdan obrzydziła internautów fotką z psem. Wtedy do akcji wkroczył jej mąż

Małgorzata Rozenek-Majdan zniesmaczyła internautów zdjęciem, na którym całuje swojego pieska
Małgorzata Rozenek-Majdan zniesmaczyła internautów zdjęciem, na którym całuje swojego pieska Fot. instagram.com/m_rozenek / instagram.com/r_majdan
"Perfekcyjna" wywołała spore zamieszanie swoimi zdjęciami z psiakiem. Buziak, który podarowała szczeniakowi, rozczulił wielu fanów. Pojawiły się tez głosy krytyki, która uznała, że to niehigieniczne. Wtedy na białym koniu wjechał Radosław Majdan.


Czułe powitanie po dłuższej nieobecności pomiędzy Małgorzatą Rozenek-Majdan a ich nowym "dzieckiem" - buldogiem Georgem, zdobyło serca internautów. "Nie ma jak w domu" – podpisała swoje zdjęcia na Instagramie Gonia.Wiele osób było zauroczynowych zdjęciami, ale znalazli się i hejterzy, którzy skrytykowali celebrytkę. Poczuli się zniesmaczeni.

"Gosia jak ty się potem całujesz z mężem? To jest ohydne, brak mi słów", "Rzygać mi się chce. Całować psa? A co na to twój Radosław?" – czytamy w komentarzach. Na ostatni odpowiedział na to mąż Radosław. Nie przebierał w słowach. "Ja też całuje nasze psy, więc rzygaj do woli" – wyznał były piłkarz. Na swoim Instagramie też zresztą wrzucił zdjęcie z pieskami.
Wielu internautów również stanęło w obronie polskiej "power couple" i takiej formy wyrażania miłości do pupilków.

"Tylko ktoś, kto nie miał nigdy zwierząt, czy to psów, czy kotów, jest w stanie pomyśleć i napisać coś takiego.. To członkowie rodziny, którzy po kilkudniowej nieobecności są stęsknione, szczęśliwe i potrzebują czułości, przytulania, całowania. Rozumiem doskonale i kocham to, jaką tworzycie rodzinę. I dla siebie i dla zwierzaków" – napisała jedna z internautek.


Dodajmy, że Radosław często niczym lew staje po stronie swojej ukochanej. Odpowie internautom, gdy skrytykują jej książkę albo styl życia. Takie zachowanie imponuje osobom śledzących ich profile.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
NATEMAT EXTRA 0 0“To jakby odbity człowiek”. Tutaj zachowały się ślady krwi powstańców
Reserved 0 0Top modelka w kampanii Reserved. Promuje kolejną odsłonę projektu ReDesign
Gutek 0 0Zachwyca się nim Tarantino. Oto 5 powodów, dla których trzeba zobaczyć najbardziej szalonego laureata Złotej Palmy
O TYM SIĘ MÓWI 0 0Zbiera haki dla Kaczyńskiego? "Newsweek" o tym, skąd taka pozycja Kamińskiego
0 0Matka Brejzy uznała, że dość oszczerstw. Złożyła pozew przeciwko Pereirze
GW Foksal 0 0Śniadanie z Saddamem Husajnem i obiad z Fidelem Castro. O tej książce będzie wkrótce głośno
WYWIAD 0 0To ona promuje Cosmic Dance. Taniec, który dla wielu kobiet jest katharsis
O TYM SIĘ MÓWI 0 0Rządy PiS nazywała reżimem. Ta Czeszka może napsuć krwi Kaczyńskiemu bardziej niż Timmermans
0 0To po to PiS przerwał posiedzenie Sejmu? Arłukowicz mówi o "handlu"